Systemy operacyjne

iOS 11 - które urządzenia otrzymają aktualizację?

przeczytasz w 1 min.

Apple podało listę smartfonów i tabletów, których właściciele będą mogli cieszyć się z iOS 11. Aktualizacja pojawi się jesienią.

Jedną z najważniejszych nowości prezentowanych podczas konferencji otwierającej WWDC 2017 był bez wątpienia iOS 11. Zastanawialiście się, na które urządzenia Apple trafi nowa wersja systemu?

Kwestia aktualizacji Apple iOS wypada zazwyczaj naprawdę dobrze. Do tego stopnia, że producent chętnie o tym informuje. Również na WWDC 2017 pojawiła się stosowna wzmianka, oczywiście względem iOS 10 i tego, jak na jego tle wypada Android 7.

iOS 10 udziały

Imponujące, chociaż pamiętać trzeba, że z systemu Google korzysta wielu producentów i to raczej oni a nie Google powinni się wstydzić. Wracając natomiast do iOS 11, czy również on ma szansę na osiągnięcie podobnych statystyk?

Wydaje się, że tak. Początkowo umknęła informacja o tym, które urządzenia otrzymają aktualizację. Apple podało jednak pełną ich listę i z pewnością warto się z nią zapoznać. W przypadku cieszących się największym zainteresowaniem smartofnów, nowa wersja systemu trafi na iPhone'a 5S i wszystkie nowsze modele.

iOS 11 aktualizacja

Nowości wprowadzane przez iOS 11 już opisywaliśmy. Finalna wersja systemu pojawić ma się jesienią, najpewniej wraz z nowymi iPhone'ami.

Źródło: Apple, TalkAndroid

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adriian
  0
  Wiadomo już jaki ficzer (wodoszczelność, ładowanie w mikrofali itd) pojawia się wraz z iOS11?
  • avatar
   Pogromca blacharni Pro
   -14
   No!

   I to sie nazywa wsparcie! A nie jak to z Androidem na wybrane przez zlote sito modele. Kpina.

   Apple jak zawsze nie zawodzi i tych, ktorzy zakupili ich produkt wiele lat temu. Dobra robota Apple. Powinniscie zadac za swoje produkty 2x wiecej, bo wasza jakosc jest nieslychana!

   Inni producenci moga tylko dalej nasladowac Apple i uczyc sie od Apple.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login