• benchmark.pl
 • Mobile
 • iPhone 6S i iPhone 6S Plus z pierwszym rekordem sprzedaży - wkrótce premiera w Polsce
Mobile

iPhone 6S i iPhone 6S Plus z pierwszym rekordem sprzedaży - wkrótce premiera w Polsce

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
31 komentarzy Dyskutuj z nami

Jeśli na rynku mobilnym rzeczywiście panuje kryzys, to Apple z pewnością udało się go uniknąć.

iPhone 6S

Niektórzy producenci smartfonów narzekają ostatnio na gorsze czasy. Apple z pewnością do tego grona nie dołączy, a sprzedaż iPhone'a 6S i iPhone'a 6S Plus potwierdza jedno - moda na urządzenia z logo nadgryzionego jabłka trwa w najlepsze.

Firma z Cupertino podała właśnie do wiadomości publicznej pierwsze oficjalne dane dotyczące sprzedaży najnowszych smartfonów. iPhone 6S i iPhone 6S Plus trafiły 25 września do 12 państw i podkreślamy ten fakt nie bez powodu, ponieważ wystarczyło to do tego, aby przez pierwsze trzy dni sprzedać ponad 13 milionów egzemplarzy przywoływanych urządzeń.

Wynik imponujący i sporo lepszy od tego, jaki osiągnięto w zeszłym roku, przy okazji pierwszych trzech dni obecności na rynku iPhone'a 6 oraz iPhone'a 6 Plus (10 milionów egzemplarzy).

Na tym nie koniec wartych odnotowania doniesień. Producent poinformował jednocześnie, że 9 października iPhone 6S i iPhone 6s Plus trafią do kolejnych 40 państw. Nie ma większego sensu wymienianie całego grona, ale bez wątpienia nadmienić trzeba, że data ta dotyczy także Polski.

„Sprzedaż iPhone'a 6S i iPhone'a 6S Plus była fenomenalna, lepsza od wszystkich wcześniejszych pierwszych weekendów sprzedaży w historii Apple. Odpowiedź zwrotna od klientów jest niesamowita, oni kochają 3D Touch i Live Photos, a my nie możemy się doczekać udostępnienia iPhone'a 6S i iPhone'a 6S Plus kolejnym klientom już 9 października.” -  Tim Cook, CEO Apple

Wybieracie się do sklepów?

Źródło: Apple

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  limera1n
  na Marsie znaleźli wode
  28
 • avatar
  Igoruss
  To wręcz niesamowite jak marketing potrafi zrobić ludziom papkę z mózgu i wmówić czego potrzebują.
  18
 • avatar
  Barubar24
  Kupić telefon za 4000-5000 zł? I tak co roku, bo to przecież obciach mieć starszy telefon.

  Jak trzeba mieć zlansowany mózg, aby kupić tak drogi gadżet ze słabą baterią o możliwościach telefonu za 1000 zł?.
  13
 • avatar
  Konto usunięte
  apple to nie firma to "sekta" która zamiast klientów ma wyznawców. Jestem tylko ciekaw kiedy bańka pęknie i ludzie uświadomią sobie ja są robieni w wała.
  5
 • avatar
  Konto usunięte
  Telefony appla są bardzo dobre. IOS jest szybkim systemem i bardzo przyjaznym. Jedyną rzeczą jaka mnie odstrasza (biednego polaka) to jest cena.
  4
 • avatar
  TruGeek
  Jak trzeba mieć zlansowany to po pierwsze ale skąd sporo ludzi ma na to kasę i skąd rodzice bo głównie dzieci i młodzież je mają daje im tyle kasy na to ?:P
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  niech kazdy kupuje co chce i niech nie wpierdziela sie z opiniami jak ktos kupi cos innego
  1
 • avatar
  sgtBuLLiT
  Tabletu czy komputera bym od nich już nie kupił ale telefony jak najbadziej. Sposób ich obsługi i działania wydaje mi się że nie prędko zostanie dogoniony. Ja tylko czekam na jakąś rewolucje na rynku bo robi się nudno i mamy powolną ewolucje.

  Proponuję najpierw znaleźć ceny potem się wypowiadać.
  6+ trzyma na baterii równe dwa dni przy normalnym użytkowaniu, czyli jakieś 30-40 min dziennie nawigacji trochę fejsika i kilka telefonów. W trybie oszczędnym bez zaglądania to jest 4-5 dni. Więc jak najbardziej bateria też wystarczy.
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Widzę tu syndrom dresa. Panowie z ogolonymi głowami, ABS, i w sportowym ubraniu pytają "czy masz jakiś problem". Bardzo troskliwi są ci panowie skoro obchodzi ich los przechodnia. Tu analogicznie, wszyscy się znają na wszystkim i chętnie uratują świat ewangelizując androidem :) Przecież nie można mieć czegoś innego niż "Ja" najbystrzejszy człowiek na świecie zarabiający "1500 brutto na rękę" :)
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  u mnie w mieście w media expert z tego co mówiła mi znajoma to iphone 6 schodzą jak ciepłe bułeczki, sama wzięła nawet na raty mimo że miała niezły telefon i tak ;)
  -4
 • avatar
  ifeelveryblah
  Ja tego iCrapa nie kupiłbym nawet gdyby wszyscy producenci zbankrutowali i to byłby jedyny smartfon na rynku. Zabawka dla Amerykanów, wielkich patriotów.