Smartfony

iPhone 7 Plus z podwójną kamerą?

przeczytasz w 1 min.

Wedle nieoficjalnych informacji iPhone 7 Plus pojawi się w dwóch wariantach, z których ten bogatszy zaoferuje podwójną kamerę.

iPhone 7 Plus

Do premiery nowych iPhone'ów jeszcze grubo ponad pół roku, ale przecieków na ich temat nie brakuje już teraz. Te najnowsze zainteresować powinny wszystkich, którzy przywiązują dużą wagę do fotograficznych możliwości smartfonów.

Analityk Ming-Chi Kuo w przeszłości już kilka razy pokazywał, że dysponuje dobrymi źródłami informacji. Tym ciekawiej robi się teraz, ponieważ to właśnie jego zdaniem producent wypuścić chce w tym roku nie tylko iPhone'a 7, ale również aż dwie wersje iPhone'a 7 Plus.

Różnica pomiędzy tymi ostatnimi sprowadzać miałaby się właśnie do przywoływanych już możliwości fotograficznych. Bardziej zaawansowany wariant iPhone'a 7 Plus, który nie ma obecnie sprecyzowanej nazwy, oferować będzie rzekomo podwójną kamerę główną z, między innymi, optycznym zoomem. Podobny obrót spraw sugerowany był już jakiś czas temu, kiedy to w sieci znalazły się fragmenty jednego z wniosków patentowych Apple.

Z drugiej strony pojawiają się jednak pewne wątpliwości. Apple nie przyzwyczaiło nas bowiem do wydawania aż tylu smartfonów w jednym roku. Tutaj mamy już aż trzy modele, a pamiętać trzeba też o czwartym, 4-calowym który pojawić ma się w pierwszej połowie roku.

Źródło: theverge, digg

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Daniel1209
  1
  Może mi ktoś wytłumaczyć PO CO ?
  • avatar
   Nullmaruzero
   1
   Dwie kamery i tylko jeden ekran? Ale jak to tak? Mam nadzieję że chociaż dwie ładowarki dadzą, 2x szybsze ładowanie. Za to właśnie lubię Apple.
   • avatar
    ifeelveryblah
    -3
    Panika bo rynek im ucieka ;)
    • avatar
     daker836
     -3
     Jeszcze 7 nie wyszła a oni już o 7 plus przecież to ściema ze już takie informacje mają...