Gadżety

IWC Connect: Internet Rzeczy w tradycyjnym zegarku

przeczytasz w 1 min.

Jeśli wizja smartwatcha do ciebie nie trafia, być może zainteresuje cię propozycja IWC.

IWC Connect

Smartwatch to ciekawy gadżet, choć wiele osób ma wątpliwości co do jego użyteczności. Usłyszeć można także głosy, że jak już nosić coś na nadgarstku, to tylko tradycyjny zegarek. Szwajcarski producent luksusowych zegarków IWC Schaffhausen postanowił połączyć zaawansowaną funkcjonalność z klasycznym wyglądem. Tak powstało IWC Connect.

IWC Connect to dodatek, który może być umieszczony na pasku tradycyjnego, mechanicznego zegarka. Dzięki temu użytkownik będzie mógł liczyć na funkcje monitorowania swojej aktywności, jak również kontrolowania innych urządzeń. To ostatnie będzie możliwe dzięki wykorzystaniu Internetu Rzeczy.

„Zauważyliśmy, że wielu naszych klientów nosi dodatkowe, inteligentne urządzenia na drugim nadgarstku. Dlatego też stworzyliśmy estetyczne i eleganckie rozwiązanie, które eliminuje ten problem. Ale, co najważniejsze, nie dotykamy naszych pięknych zegarków. Opracowaliśmy rozwiązanie, które podkreśla naszą wizję” – powiedział dyrektor generalny IWC, Georges Kern.

Niestety na razie szczegóły nie są znane. Zapowiada się jednak bardzo interesujący gadżet. Konkrety, według zapowiedzi IWC Schaffhausen, pojawią się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Źródło: SlashGear, IWC, YouTube/WatchPro

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Jeszcze nie ma trollingu? ;) 'rysyje sie, slaba bateria!'
  Jeśli ktoś zechce, to warto wiedzieć co to za marka-IWC Schaffhausen.
  Będzie drogo i nie dla każdego