Gry

Warto czekać na King’s Bounty 2? Zobacz zapowiedź gry

przeczytasz w 1 min.

Zapowiedziana w sierpniu ubiegłego roku gra King’s Bounty 2 stała się właśnie nieco mniej tajemnicza. W najnowszym materiale wideo twórcy przybliżają podstawy rozgrywki.

King’s Bounty II zwiększa głębię świata i zaangażowanie w rozgrywkę

W King’s Bounty II trafimy do fantastycznego świata, który będziemy mogli swobodnie zwiedzać, a każda podjęta przez nas decyzja, będzie miała wpływ na torowanie ścieżki fabularnej. Skoro już jesteśmy przy opowieści, to nie można nie wspomnieć o zapowiedzianej przez twórców wielowątkowej narracji, mającej stanowić jeden z trzech filarów rozgrywki. Pozostałe dwa to rozwój bohatera oraz strategiczna walka.

King’s Bounty II screen walka

King’s Bounty II screen eksploracja

Walka nie będzie się drastycznie różnić od tego, do czego King’s Bounty zdążyło nas przyzwyczaić, ale nie oznacza to, że nie będzie żadnych zmian. Powinniśmy się przygotować na wymuszające częste zmiany taktyczne limity jednostek, zwiększone znaczenie umiejscowienia w terenie oraz płynniejsze przejścia między potyczkami i eksploracją

Jeżeli zaś chodzi o rozwój postaci, to punkty talentu będziemy mogli przypisywać do czterech różnych ideałów – to Porządek, Władza, Grzywna i Anarchia. To, na które z nich postawimy, będzie miało wpływ na to, jak reagować będą na naszego bohatera poszczególni mieszkańcy Antary i jak będzie kształtować się jego droga. 

Słowa jednak słowami – zobaczcie i posłuchajcie tego sami…

Twórcy tłumaczą podstawy rozgrywki w King’s Bounty II:

King’s Bounty 2 z polską wersją językową! Kiedy premiera?

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra King’s Bounty 2 otrzyma polską wersję językową. Szczegóły na temat wydania przygotowanego na nasz rynek poznać mamy jednak dopiero w przyszłości. Na szczęście niedalekiej, bo premiera tego taktycznego erpega została zaplanowana jeszcze na ten rok. Twórcy przygotowują trzy wersje: na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: 1C Entertainment, Cenega

Zobacz również te newsy o grach: 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  pamiętam oryginalny kings bounty z commodore c64, mega wciągająca gra była.... tt takich już nie robią :(
  • avatar
   leon-san
   0
   Atutem poprzednich części, była lekka historia, humor i kreskówkowa grafika. Trochę boję się tych zmnian
   • avatar
    DzikiWariat
    0
    Zrobią to samo co z Disciplesem, Sacred itp. ... czasem 3D, glebia i nowy silnik graficzny potrafia zepsuć grę.
    Wolałbym właśnie odświeżoną "kreskówkową" grafikę przez co gra nie bedzie sie tak starzeć. Poprzednie Kings Baunty da sie dalej odpalić bez oczopląsów.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     pierwowzór mało znany, ale po prostu świetny.
     mam nadzieje że tego nie zepsują, jak to się stało z warcraft3 reforged.

     inna sprawa, mam nadzieję która się nie spełni, że to nie będzie sprzedaż bezużytecznego kodu, który daje nam prawo do bezterminowego wypożyczenia, a nie do stania się właścicielem licencjonowanego egzemplarza. to jest ogromna różnica. dystrybutorzy gier bezczelnie depczą nasze prawa.