• benchmark.pl
 • E3
 • Kingdom Come: Deliverance promowane na E3 - średniowiecze coraz bardziej atrakcyjne
Gry

Kingdom Come: Deliverance promowane na E3 - średniowiecze coraz bardziej atrakcyjne

przeczytasz w 1 min.

Targi E3 2015 to nie tylko prezentacje gier największych producentów, ale także tych często pozostających w cieniu.

Kingdom Come: Deliverance

Targi E3 2015 to nie tylko prezentacje gier największych i najbardziej znanych producentów, ale także tych często pozostających w cieniu. Fakt ten może nas jednak tylko cieszyć, bo dzięki temu mieliśmy okazję zobaczyć nowy materiał z chociażby Kingdom Come: Deliverance.

Studio Warhouse systematycznie postępuje z kolejnymi pracami i gracze, którzy wsparli wspomniany tytuł w serwisie Kickstarter raczej żałować nie będą. Tak samo jak wszyscy inni sięgający po niego po premierze. Każde kolejne materiały zwiastują bowiem naprawdę ciekawą propozycję.

Na E3 2015 twórcy pochwalili się nowym zwiastunem, który zdaje się potwierdzać składane przez nich obietnice. Kingdom Come: Deliverance oferować ma sporych rozmiarów świat, wyjątkowy średniowieczny klimat i piękne dla oka pojedynki rycerskie.

Zanim jednak zapoznacie się z wspomnianym zwiastunem to wiedzieć musicie jeszcze, że podano wreszcie przybliżoną datę premiery - lato 2016. Gra trafić ma na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.


Źródło: youtube, gamespot

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  arekdbz
  1
  16 km^2 ? Raczej mało
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Co prawda grafika to już jakby nie to co rok temu ale ogromny plus za oryginalność i pomysły. Oby więcej takich ekip na rynku bo inaczej AC+COD i ich klony opanują galaktykę.