Gry

Poznajcie Henryka, bohatera Kingdom Come: Deliverance

przeczytasz w 1 min.

Kingdom Come: Deliverance to opowieść o synu kowala, który pragnie zemścić się na wrogiej armii, która zrównała jego wioskę z ziemią.

Kingdom Come: Deliverance, czyli osadzona w średniowieczu gra RPG studia Warhorse, zaoferować ma wysoki poziom realizmu (co objawi się w ekwipunku, broniach i strojach oraz wpływie tych ostatnich na naszego bohatera), zaawansowaną mechanikę walki i skradania się, rozbudowany system rozwoju postaci, ale też interesującą fabułę. W opublikowanym ostatnio zwiastunie twórcy skoncentrowali się właśnie na niej.

Gra Kingdom Come: Deliverance często nazywana jest symulatorem średniowiecznego rycerza. Konkretnie wcielimy się w Henryka – młodego chłopaka, który uczy się walczyć, by odpłacić się wrogiej armii za najazd na jego wioskę, a ostatecznie przychodzi mu bronić osób postawionych bardzo wysoko. To oznacza sporo pojedynków, niemało podróży, mnóstwo polityki i jeszcze więcej trudnych decyzji do podjęcia.

Zanim to wszystko jednak nastąpi, Henryk musi przejść trening, bo choć nie brakuje mu odwagi, walka z armią wroga to coś innego niż przepychanki na podwórku… ale najlepiej będzie jeśli początek tej historii poznacie sami, co możecie zrobić już teraz, oglądając najnowszy zwiastun gry Kingdom Come: Delvierance zatytułowany „Narodzony z popiołów”:

Premiera gry Kingdom Come: Deliverance odbędzie się 13 lutego 2018 roku. Początkowo tytuł ten powstawał wyłącznie na pecety, ale ostatecznie tego samego dnia trafi też na konsole PlayStation 4Xbox One

Źródło: CDP

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Snack3rS7PL
    1
    Porównawszy do jakichś CODów czy innych Asasynów ta gra to perełka : ) Czekam z niecierpliwością.