Aplikacje mobilne

Klawiatura Word Flow trafi na iOS i Androida

przeczytasz w 1 min.

Z cenionego przez użytkowników Windows Phone rozwiązania skorzysta wkrótce zdecydowanie więcej osób.

Word Flow

Microsoft nie zamierza najwyraźniej porzucać przyjętej jakiś czas temu strategii, w ramach której większość aplikacji oferowanych na wyłączność mobilnych okienek systematycznie trafia na konkurencyjne platformy. Na co pora tym razem?

Na Word Flow, czyli nic innego jak domyślną systemową klawiaturę Windows Phone i Windows 10 Mobile. Osoby korzystające ze smartfonów w nią wyposażonych nie zgłaszały nigdy większych zastrzeżeń i bardzo sobie cały projekt chwalą. Wkrótce sprawdzić będzie można go na urządzeniach z innymi systemami.

Co najważniejsze, nie są to plotki, ale oficjalna informacja od producenta. Ujawnił on wszystko osobom biorącym udział w programie Windows Insiders. Prace nad przeniesieniem Word Flow na inne platformy już trwają. W pierwszej kolejności efekty zobaczą właściciele smartfonów z iOS (wymagany będzie przynajmniej iPhone 5S).

Word Flow Windows Insider

Nie ulega wątpliwości, że następny w kolejności będzie Google Android. Pozostaje teraz tylko czekać na komunikat o dostępności Word Flow na nowych platformach.

Sprawdzicie klawiaturę Microsoftu?

Źródło: windowscentral

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snack3rS7X
  4
  Za to coś co przeczytałem na dobrychprogramach MShit chce zrobić nigdy więcej Mshitu, ponoć najnowsze procesory mają działać tylko z Windows 10, to już jest czyste chamstwo i tym razem nie opcjonalne wymuszanie na użytkownikach przejścia na to gówno jakim jest dziesiątka...Co więcej firmware czyli BIOS/UEFI będzie aktualizowany - przez - uwaga uwaga - Windows Update, a jak wiecie aktualizacji nie da się wyłączyć, pewnie dogadali się z intelem, żeby zawsze był aktualny BIOS i nie było więcej przypadków z podkręcaniem zablokowanych procków...Prawdopodobnie niedługo kupię sobie laptopa na którym będę uczył się obsługi Linuxa, musi się skończyć w końcu ten monopol, tej okropnej firemki jaką jest mshit, bo za dużo sobie pozwala
  • avatar
   wefhy
   3
   Najpierw by ją przenieśli na Windowsa 10 dla tabletów...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Czyli w zasadzie kolejny SWYPE / SwiftKey ...
    • avatar
     kubas246
     0
     No i super! Tyle co wróciłem z WP na andka (słaby wybór tel z WP w abonamencie) i tej klawiatury by mi bardzo brakowało.