Mobile

Konferencja Google I/O 2020 odwołana. Zgadnijcie, z jakiego powodu

przeczytasz w 1 min.

Nie ma już dnia bez kolejnych informacji na temat koronawirusa. Niestety zaczęło dotyczyć to także naszej branży. Żadne imprezy i prezentacje nigdy nie będą ważniejsze niż ludzkie życie i to właśnie w obawie przed jego utratą kolejne firmy zmieniają swoje plany. Także Google.

Konferencja Google I/O 2020 odwołana

Pod koniec stycznia ujawniono termin konferencji Google I/O 2020. Zaplanowano ją na dni 12-14 maja, ale to już nieaktualne. Google wydało oficjalny komunikat informujący, iż pojęto decyzję o odwołaniu Google I/O 2020.

Powód? W tym przypadku nikt nie kryje się z tym, iż są nim obawy związane z koronawirusem. Na podstawie wytycznych organizacji zajmujących się zdrowiem zdecydowano, że tego typu decyzja będzie w tym przypadku najlepsza.

Android 11 i inne nowości ujrzą światło dzienne w inny sposób

W oficjalnym komunikacie pada jedna ważna wzmianka. Producent wspomina o fizycznym wydarzeniu. W najbliższych tygodniach ma przekazać kolejne informacje, w tym te, w jaki inny sposób zamierza połączyć się ze swoją społecznością deweloperów.

Pierwszym pomysłem wydaje się transmisja online, podczas której omówione zostaną najważniejsze tematy. Jeden z nich to bez wątpienia nowa wersja systemu Google Android. To właśnie na konferencjach Google I/O producent szeroko omawia pomysły, jakie zostają później wdrożone do najpopularniejszego mobilnego systemu.

Źródło: @googledevs

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  2
  Z powodu ataku kosmitów - w końcu pozaziemska inteligencja postanowiła "zresetować" Ziemię?
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   Śmiertelność z powodu tego wirusa jest przecież mikroskopijna na tle ogromnej śmiertelności na raka czy z powodu braku dostępu do wody pitnej, lecz widać festiwal straszenia ludzi żeby potem masowo sprzedawać inwazyjne nieprzetestowane szczepionki z rtęcią i nagalazą "na IV etapie testów" trwa w najlepsze. Rzygać się chce od tych ciągłych manipulacji.
   • avatar
    DrMjut
    0
    Ciekawe czy odwołają targi Amper 650 wystawców z 26 krajów.