Filmy / seriale / VOD

To oficjalnie koniec The Boys. Twórca hitowego serialu ujawnia powody

przeczytasz w 1 min.

Jeden z najlepszych seriali Amazon Prime Video – “The Boys” – zmierza do swojego wielkiego finału. Wiemy już, na którym sezonie zakończy się popularna seria.

Koniec The Boys. 5 sezon będzie ostatnim

Na chwilę przed premierą 4. sezonu “The Boys”, twórca serii – Eric Kripke – rozwiał wątpliwości odnośnie do jej dalszych losów. Choć jego pierwotny plan zakładał zamknięcie się w pięciu kolejnych odsłonach tytułu, z czasem wizja ta zdawała się rozmywać. Jak bowiem twierdził, wspominając długą historię swojego innego dzieła, “Supernatural”:

Nikt inny w historii nie wypadł gorzej w przewidywaniu liczby sezonów serialu.

Szerokie grono fanów “The Boys” zapewne miało nadzieję, że i tym razem Kripke się przeliczy, pozwalając im cieszyć się kolejnymi perypetiami swoich ulubionych antybohaterów przez długie lata. Niestety, nie tym razem. Jak czytamy w oświadczeniu twórcy, 5. sezon “The Boys” będzie tym, który zwieńczy serię:

Tydzień premiery sezonu 4. to dobry moment, aby ogłosić, że sezon 5. będzie tym finałowym! Taki zawsze był mój plan. Po prostu musiałem zachować ostrożność, dopóki nie dostałem ostatecznej zgody od Vought. Jestem podekscytowany, mając możliwość doprowadzenia tej historii do krwawej, epickiej kulminacji. Oglądajcie czwarty sezon za dwa dni, bo koniec się rozpoczął!

The Boys: sezon 4 – data premiery w Amazon Prime Video

Jak zdążył zdradzić sam twórca, “The Boys 4” trafi na Amazon Prime Video już za chwilę, dokładniej 13 czerwca. Zobaczycie wówczas trzy pierwsze odcinki sezonu. Kolejne będą dołączać do nich w cotygodniowych odstępach czasu, aż do finału, który zaplanowano na 18 lipca.

Źródło: twitter.com/therealKripke, Amazon Prime Video

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dzejsonista
  6
  I bardzo dobrze!
  Niech tylko zakończą go odpowiednio i cacy.
  • avatar
   Daj chipsa
   0
   Jak Gen V też dostanie kilka sezonów to chyba nikt płakać nie będzie.