Ciekawostki

Kung Fury, czyli naprawdę dobry powrót do lat 80.

przeczytasz w 1 min.

Sfinansowany przez użytkowników 30-minutowy film możemy już obejrzeć w całości.

Kung Fury

Możecie uznać, że temat ten nie do końca pokrywa się z profilem tego serwisu, ale są co najmniej trzy powody, dla których warto o nim wspomnieć. 

Po pierwsze, Kung Fury to niedługi, 30-minutowy film, który w bardzo ciekawy sposób uwydatnia wszystko to, czym cechowało się kino akcji sprzed trzech dekad – absurdalną fabułę, jedyne w swoim rodzaju metody walki, charakterystycznych bohaterów i zaskakujące ujęcia. …I, człowieku, to wciąga.

Po drugie, wraz z filmem na Steamie zadebiutowała mini gierka – Street Rage, z której aż wylewa się klimat lat 80. ubiegłego wieku. Ta dwuwymiarowa bijatyka kosztuje zaledwie 2 euro i jeśli jesteście miłośnikami tego typu produkcji, będzie to raczej dobrze wydana dycha.

Po trzecie zaś, to wszystko było możliwe do zrealizowania dzięki internetowej zbiórce pieniędzy na platformie Kickstarter. Twórcy, ze szwedzkim reżyserem Davidem F. Sandbergiem na czele, prosili o 200 tysięcy dolarów. Uzbierali 630 tysięcy i zdecydowanie tych pieniędzy nie zmarnowali.

O filmie tym można mówić wiele, ale zdecydowanie lepiej go po prostu obejrzeć. I wiecie co jest najlepsze? Teraz możemy zobaczyć cały film Kung Fury w sieci. Zupełnie za darmo. Całkowicie legalnie. Macie pół godzinki? Zatem rozsiądźcie się wygodnie i…

Jeśli po obejrzeniu tego filmu macie ochotę na wiecej, przypominamy o grze Kung Fury: Street Rage. Poniższy filmik pomoże wam podjąć decyzję czy jest to produkcja dla was, czy też niekoniecznie:

Źródło: IMDb, Kickstarter, Steam, 

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  5
  Mam nadzieję, że jakiś wielki hollywoodzki producent ich zauważy, da kupię pieniędzy i każde nakręcić coś na pełnym gazie.
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   R-E-W-E-L-A-C-J-A-!
   .|.
   • avatar
    flybywire
    3
    No i teraz znowu będę pogrywał nocami w FC3:Blood Dragon ;D
    Damn you, damn you all! ;D
    • avatar
     KMyL13
     1
     Później obejrzę do końca, ale serio ta świadomość, że widzisz zabijanych policjantów i niezbyt cie to rusza, natomiast widząc robota przymierzającego się do zabicia pieska masz nadzieję, że bohater zdąży na czas xD
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      scena z nazi "deskorolką" mnie rozbroiła :D
      • avatar
       Suncho
       0
       Z A J E B I S T E ! :]
       • avatar
        Konto usunięte
        -5
        "Możecie uznać, że temat ten nie do końca pokrywa się z profilem tego serwisu"

        Zgadzam się.