Gry

KURSK przypomina o sobie nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

KURSK to gra, której fabuła nawiązuje do tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk. Premiera planowana jest na ten rok.

O grze KURSK przygotowywanej przez polskie studio Jujubee po raz pierwszy usłyszeliśmy kilka lat temu. Ostatnio twórcy nie chwalili się materiałami i informacjami co mogło budzić pewien niepokój. Okazuje się jednak, że wszystko jest w porządku.

Opublikowano nowy zwiastun, który nie tylko przypomina o omawianej grze, ale jednocześnie potwierdza, że premiera planowana jest na ten rok. Na zabawę nastawiać mogą się posiadacze PC (Windows i Mac) oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

„KURSK to pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze staną się świadkami dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.”

Co do samego zwiastuna, został on przygotowany na silniku gry i, jak podkreślają twórcy, nie był dodatkowo edytowany. Dzięki temu daje dokładny obraz tego, na jakim etapie jest teraz KURSK. Teraz, ponieważ wedle obietnic będzie jeszcze dopracowywany.


Źródło: Jujubee S.A.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  4
  Kurczę. Zdążyłem dziesięć razy zapomnieć i przypomnieć sobie o tej grze :D
  • avatar
   Zwis88
   1
   Raczej objawieniem to to nie będzie, stawiam na ethana cartera w rozpitolonym statku, łażenie, czytanie notatek i od czasu do czasu jakaś łamigłówka prosta