Ciekawostki

Podaruj Lego na Walentynki - promocje na kwiaty i nie tylko

przeczytasz w 2 min.

Jedni obchodzą, inni nie cierpią. Dla marketerów nie ma to najmniejszego znaczenia - promocje na Walentynki muszą być. Pośród okazyjnych ofert dedykowanych Dniu Zakochanych znalazły się między innymi zestawy Lego.

30% na drugi zestaw w Media Expert

Kupując na stronach Media Expert jeden z zestawów LEGO z serii botanicznej, drugi z tej samej serii możemy nabyć 30% taniej. Jest to całkiem pomysłowa opcja prezentowa na lutowe Walentynki czy marcowy Dzień Kobiet, zwłaszcza że to zestawy niedrogie i niezbyt skomplikowane, a na dodatek dobrze prezentujące się po złożeniu. Ceny zestawów pojedynczych również wypadają dość korzystnie na tle cen rynkowych.  

LEGO 30% na drugi zestaw - banner

Zestawy objęte promocją (z kodem promocyjnym P-19781):

Walentynkowe promocje LEGO na Amazon.pl

Poza zestawami kwiatowymi dedykowanymi raczej dla Pań, pojawiło się też sporo obniżonych cen na zestawy teoretycznie nieco bardziej "męskie". I dobrze, bo w końcu Walentynki dotyczą zdecydowanie obu płci. W tym segmencie prym wiedzie Amazon:

LEGO samochody

Uwaga! Jeśli nie widzisz linków lub nazw sklepów, najprawdopobniej jest to spowodowane wtyczką typu adblock w Twojej przeglądarce - zdezaktywuj ją aby zobaczyć całość artykułu.

Zdjęcia: Lego, Media Expert

 W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    sn00p
    1
    Walentynki! Święto dla....... Kogo?