Filmy / seriale / VOD

Lady Gaga jako Harley Quinn tańczy na schodach z 1. części Jokera! Nowe zdjęcia z planu

przeczytasz w 1 min.

Taniec Arthura Flecka na ulicznych schodach stał się kluczowym momentem dla rozwoju bohatera w filmie “Joker”. Wszystko wskazuje na to, że na łamach jego kontynuacji twórcy powrócą do tego motywu. Tym razem zatańczy jednak Lady Gaga jako Harley Quinn. Zobaczcie nowe zdjęcia.

Lady Gaga jako Harley Quinn też zatańczy na schodach! 

Prace na planie “Joker 2” trwają w najlepsze. Mimo że ekipa filmowa pozostaje dość oszczędna w ujawnianiu smaczków zza kulis, fani tytułu niestrudzenie śledzą jego kolejne lokalizacje i dzielą się nowymi kadrami. 

Obecnie uwaga koncentruje się na postaci Harley Quinn, w którą wciela się Lady Gaga. Nie tak dawno mieliśmy okazję zobaczyć aktorkę w pełnej charakteryzacji. Udostępnione właśnie zdjęcia ukazują ją z kolei na schodach, na których Joker wykonał swój słynny taniec w pierwszej odsłonie filmowej serii. 

Jak być może pamiętacie, były one świadkiem wewnętrznej przemiany bohatera. Podobna czeka również wybrankę jego serca. Czy symboliczne schody i tym razem odegrają tu swoją rolę? Na razie możemy się jedynie domyślać.  

Nowe zdjęcia z planu Joker: Folie à Deux

Nowe zdjęcia z planu “Joker 2” prezentują się następująco:

Oprócz Lady Gagi w filmie wystąpią m.in. Joaquin Phoenix, Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Jacob Lofland i Catherine Keener. Wyreżyseruje go Todd Phillips. Premiera tytułu 4 października 2024 roku.

Źródło: twitter.com/LeCinephiles, twitter.com/gagadaily

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sander Cohen
  3
  Nie rozumiem po co zrobili tego Jokera a teraz robią jego kontynuacje. Na filmie przysypiałem. Nie jestem psycho-fanem filmów o superbohaterach ale je lubię. Tu natomiast się wynudzilem. Joker to bardzo ciekawa postać, ale nie uważam ze wymagał osobnego filmu. A teraz jeszcze ten musical w drugiej części. COVID rządził się swoimi prawami, ludzie łykali wszystko co wyszło z planu zdjęciowego jak popadnie ale na szczęście jest już za nami. A Gaga jako Harley Quinn? Nie. Poprzednia Quinn była świetna. Nie rozumiem tego trendu. Może obejrzę ale nie pójdę do kina i nie kupię na płycie/vod. Może będzie za darmo gdzieś, zwiastuje ze dość szybko.
  • avatar
   levusek1992
   1
   Będzie to najgorsza Harley Quinn w historii kina. Orygnał robił robotę bo jest turbo ładna. A tutaj to jest dramat. Gaga to kwitesencja naturalnej brzydoty :)
   • avatar
    piomiq
    1
    bench-pudelek.pl
    Co to ma wspólnego z IT, czy technologią? Dlaczego pojawiają się tu newsy nie związane z tematyką portalu!!!
    • avatar
     Faflucy
     -1
     Jeżeli Harley Quinn to tylko Margot Robbie.
     • avatar
      pawluto
      -2
      Joker był niestety filmem fatalnym i nudnym więc dziwię się że zrobili następną część...
      • avatar
       marioking
       -3
       No nie, kontynuacja tego chłamu co kpiła z całego kanonu DC a ignoranci sie zachwycali... jak można temu schlebiać gdy debilny reżyser sie chełpił, że zastanawiał sie czy nie zabić Bruce w scenie po napisach... Joker z Phoenixem może zachwycać tylko ignorantów!!!! Ktoś sie zastanawiał że gdyby wyeliminować watek Bruce/Wayne/Batmana(jakies ~5 minut z filmu) i zostawić tajny tytuł, nikt za cholere tego nie skojrzałby z DC/Batmanem!!!! To jest nadawanie pseudo głebi tam gdzie jej nie trzeba i nie ma potrzeby!!!!!