Gry komputerowe

Walki w League of Legends będą wolniejsze

przeczytasz w 1 min.

Czy uważasz, że walki w League of Legends są zbyt szybkie i dynamiczne? Odpowiedzialna za ten tytuł ekipa Riot Games tak. I planuje to zmienić.

League of Legends: walki zostaną spowolnione

Dynamiczna rozgrywka jest jednym z atutów gry League of Legends. Ekipa Riot Games zdaje sobie z tego sprawę i w żadnym razie nie planuje wprowadzać tu jakichś rewolucyjnych zmian. Chce jednak spowolnić trochę walki, przede wszystkim korygując poziom obrażeń zadawanych przez bohaterów. 

Krótko mówiąc: dynamika zostanie w dużej mierze utrzymana, ale walki będą trwały dłużej. Coraz więcej graczy – szczególnie na początku przygody z LoL-em – skarży się bowiem, że często nie wie nawet, kto, dlaczego i jak pokonał ich bohatera. Nieoficjalnie mówi się o około 20-procentowej redukcji

Dziś akcja w LoL-u jest dużo szybsza niż kiedyś

Liczby zresztą nie kłamią. Jeszcze kilka lat temu bezpośrednia potyczka drużynowa trwała około 22 sekund, aktualnie zaś rzadko przekracza 15 sekund, jak podaje serwis Dot Esports. 

Walki w League of Legends spowolnić mają jeszcze w 12. sezonie, ale dokładny termin nie został na razie ujawniony przez studio Riot Games. Nie wiemy też, czy zmianami objęci zostaną (od razu) wszystkie postacie. 

Źródło: Dot Esports, Riot Games

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cinas
  3
  zero konkretów.
  • avatar
   NiemenCrystal
   1
   Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
   https://niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/
   • avatar
    hellsea
    0
    Tylko DOTA2 a jak jesteś mięczakiem grasz w LOLa
    • avatar
     quadroxxl
     -2
     Problem LOL-a od lat, to długi "czas" trwania rozgrywki xD A tu, proszę z +/- 20-30 minut, zrobi się 60-90minut...Bravo, teraz to żucić prace, olać rodzine obowiązki, żeby "pyknąć" chociaż z dwa razy q LOL-a..Nie do wiary :P Bravo RIOT a raczej RIP..
     • avatar
      levusek1992
      0
      LoL i dynamika?! Właśnie przez mozolną grę, last hitowanie, długą rozgrywkę itd. przestałem w to grać. W porównaniu do HOTSa gdzie rozgrywka jest dynamiczna to lol jest grą dla seniorów (w sumie taką już jest).