Gry

LEGO Worlds - dziś premiera gry

przeczytasz w 1 min.

Od dzisiaj możecie walczyć o tytuł Architekta. W jaki sposób? Odpowiedź na nowych filmikach przedstawiających LEGO Worlds w akcji.

Chętni na podróż do świata klocków? Dziś gra LEGO Worlds dotarła wreszcie na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One

Najpopularniejsze klocki na świecie wychowały już kilka pokoleń, a od kilku lat bawią nie tylko w swojej klasycznej formie, ale też w tej nowoczesnej, cyfrowej. I choć największą popularnością cieszą się odsłony nawiązujące do znanych marek, LEGO World wygląda tak, jakby miało stać się prawdziwą perełką.

Gra zabiera nas do świata z klocków, gdzie żółtogłowe ludziki bawią się, pracują i – przede wszystkim – budują. „W LEGO Worlds gracze wyruszają na kreatywną przygodę, by zasłużyć sobie na tytuł Architekta. Będą szukać skarbów, ukrytych w zarówno zabawnym, jak i fantastycznym wachlarzu wirtualnych miejsc” – mówią twórcy.

W fazie beta gra była wypełniona nie tylko klockami, ale też błędami. Sądząc jednak po ocenach, zaszła spora zmiana na plus. Zresztą noty na Steamie są „Bardzo pozytywne”. Najbardziej chwalona jest grywalność, w końcu każdy wie, ile frajdy może dać układanie klocków.

„W LEGO Worlds dzieła wzrastają na wszelkie sposoby, jakie tylko wymarzy sobie gracz: czy to klocek po klocku, czy może poprzez stawianie przygotowanych już olbrzymich struktur LEGO lub też kształtowanie i zdobienie samego krajobrazu za pomocą cudownych, stworzonych w tym celu narzędzi” – opisują twórcy.

O tym zaś, jak to wygląda, możecie przekonać się oglądając premierowy zwiastun gry LEGO Worlds. Oto i on:

Mało? To macie jeszcze 20 minut czystej rozgrywki:

Źródło: Cenega, Steam

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  4
  Co ty pierdaczysz człowieku...w tej grze budujesz zwiedzasz i odkrywasz oraz jest motyw przygody.

  Nie wiem na jakim ty sie lego wychowałeś ale jak ja byłem mały zawsze się budowało statki pirackie czy inne duperele ze star warsów albo jakieś domki czy samochody itp.
  Robiło się walki robotów statków,dokładnie to samo jest w tej grze.
  • avatar
   kosq83
   -1
   Nie żebym narzekał ale czemu ta gra jest taka tania na start? W sklepie PlayStation w UK kosztuje 24 GBP zwykle nowe lego łupią po pięć dych. To co tu jest nie tak?
   • avatar
    Konto usunięte
    -5
    Mój komentarz będzie krótki. Gra atrakcyjna, ale niestety to jest kolejna naparzanka, aż przykro się robi. Nie na takim lego się wychowywaliśmy.