Smartfony

LG G Flex może doczekać się wersji mini

przeczytasz w 1 min.

Smartfon miałby jak największy sens, ponieważ oryginalny G Flex oferuje ekran o przekątnej aż 6".

LG G Flex smartfon

LG G Flex miał być w założeniu smartfonem niejako testowym, który sprawdzi, jak użytkownicy zareagują na konstrukcję z zakrzywionym ekranem. Chociaż początkowo nieco go wyśmiewano to osoby mające z nim styczność szybko zauważyły, że jest to konstrukcja jak najbardziej udana. Czyżby miała doczekać się nowego wcielenia?

Niestety na tę chwilę nie mówimy niestety o LG G Flex 2, którego temat kiedyś już się pojawił i z pewnością jego zapowiedź przyjęta zostałaby z dużą radością. Najnowsze doniesienia sugerują coś innego, a mianowicie LG G Flex mini.

Smartfon miałby jak największy sens, ponieważ oryginalny G Flex oferuje ekran o przekątnej aż 6". Problemem jest jednak to, że na tę chwilę wszystkie informacje są nieco tajemnicze.

Wprawdzie wiadomość podają duże zachodnie redakcje, ale jedyną poszlaką są doniesienia z portalu Ynet, którego redaktor rzekomo widział omawiany model w koreańskiej fabryce. Na tę chwilę więcej nie wiadomo, a zatem trudno też o specyfikację.

Jeśli smartfon rzeczywiście jednak powstaje to wkrótce dowiedzieć powinniśmy się czegoś więcej.

Źródło: androidheadlines, youthvillage

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .Alx.
  0
  Wersja mini, to bezsens !

  Po co wykrzywiać ekran w małym smartfonie ?! Zamiast poprawy ergonomii może ją tylko pogorszyć. Zupełnie co innego, gdy mamy do czynienia z 6"...Dlatego niecierpliwie czekam więc na LG FLEX 2 z taką przekątną.
  • avatar
   Franz
   0
   Ale jest to konstrukcja udana wg użytkowników, bo zakrzywiony ekran w czymś pomaga (nie generujęc jednocześnie problemów spowodowanych kształtem), czy też po prostu jest to telefon o dobrych parametrach, a zakrzywiony ekran nie jest decydującym elementem wpływającym na ich zadowolenie?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Czekam na telefon z wygietym ekranem 3d i z projektorem przynajmniej HD w w miarę schludnej obudowie i biorę od razu.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     A to ciekawy pomysł. LG wypuści taki testowy aby sprawdzić jak użytkownicy użytkują taki rodzaj obudowy. Myślę, że może być tańszy i bardziej dostępny w ofertach operatorów.