Smartfony

LG G3 pojawi się również w wersji mini

przeczytasz w 1 min.

Co będzie miała ona do zaoferowania?

LG G3 mini smartfon przeciek

Już wkrótce doczekać powinniśmy się premiery smarfona LG G3, który, jak na nowego flagowca przystało, zapowiada się naprawdę interesująco. Jeszcze przed jego debiutem pojawiają się informacje, iż doczeka się on mniejszego brata o pseudonimie mini.

Naturalnie pojawienie się LG G3 w wersji mini nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Po pierwsze mniejsze wersje flagowych smartfonów wydaje coraz więcej producentów, a po drugie samo LG ma to już za sobą, ponieważ ostatnio do sklepów trafił LG G2 mini.

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat smartfona o kodowej nazwie LG D725, którym wedle wszelkiego prawdopodobieństwa jest właśnie LG G3 mini. Ujawniono pierwsze poszlaki co do specyfikacji, a więc śpieszymy je przedstawić.

Ekran ma mieć tutaj rozdzielczość 720 x 1280 pikseli i przekątną w okolicach 4,7", chociaż z pewnością nie mniejszą z uwagi na fakt, iż właśnie taki rozmiar oferuje wspomniany LG G2 mini. Poza tym smartfon miałby zostać wyposażony w kamerę 8 Mpix, łączność LTE i system operacyjny Android w wersji 4.4.2 KitKat.

Na tę chwilę są to jedyne informacje, chociaż można spodziewać się, iż w najbliższych tygodniach będzie pojawiało ich się coraz więcej.

Źródło: techradar, techotv

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruGeek
  3
  Może czas w końcu na wersje nano/micro skoro mini jest wielkości flagowych patelni sprzed roku ?
  • avatar
   Grinch
   0
   4,7" MINI :D

   Fajna jest teraz taktyka producentów, robią kilka telefonów różniących się diametralne od siebie ale nazywają je nazwą swojego flagowego modelu licząc na to, że nieświadomy klient złapię się w pułapkę.

   Prawdzwy mini powiniem mieć to co flagowa wersja tylko mniejsze gabaryty/wyświetlacz.