Aplikacje mobilne

Listonic z tytułem Top Developer - Wygodna lista zakupów na Androida wyróżniona

przeczytasz w 1 min.

Polska aplikacja ułatwiająca robienie zakupów cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Listonic

Słyszeliście o aplikacji Wygodna lista zakupów Listonic? Jeśli nie to wypada nadrobić zaległości. Jest to bowiem propozycja z Polski, która okazuje się radzić sobie naprawdę dobrze.

Twórcy aplikacji pochwalili się właśnie, iż Listonic dołączyło w ten weekend do grona najlepszych programistów otrzymując tytuł Top Developer. Nadawany jest on przez Google za aplikacje, które wyróżniają się spośród konkurencji starannością wykonania, prostotą obsługi oraz skutecznością. Za takową właśnie uznana została Wygodna lista zakupów Listonic.

Listonic Top Developer

Tytuł najlepszego programisty nie trafił jeszcze do wielu polskich firm. Tym bardziej cieszy docenienie Listonic, który otrzymał to wyróżnienie jeszcze przed przekroczeniem miliona pobrań omawianej aplikacji z Google Play. Trzymanie się Material Designu oraz inteligentne stosowanie innych wytycznych Google w trakcie tworzenia programów okazało się w tym przypadku opłacalne.


Jeśli nie mieliście jeszcze okazji skorzystać z Listonic, aplikacja w wersji na Androida dostępna jest w sklepie Google Play. Warto też pamiętać, że oferowane są jednocześnie wersje na platformy iOS oraz Windows Phone.

Pobierz: 

Wygodna lista zakupów Listonic na Androida

Rozmiar pliku:

zależy od urządzenia

Źródło: Listonic, play.google

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Atak-Snajpera
  3
  LOL. A nie prościej poprostu old-schoolowo zapisać listę produktów do kupienia na jakimś świstku papieru?
  • avatar
   kombajn
   1
   Ja tam używam zwykłego notatnika w telefonie + widżet wyświetlający tą notatkę na ekranie. Aż taki leniwy nie jestem żeby sobie nie móc ręcznie wklepać paru linijek tekstu.