Gry

Mafia 3 doczeka się wreszcie oficjalnej zapowiedzi?

przeczytasz w 1 min.

Nie mamy nic przeciwko temu.

Mafia 3 gra

Nie trudno pokusić się o przykłady gier, które nie doczekały się jeszcze oficjalnych zapowiedzi, a mimo to są wyczekiwane przez wielu graczy. Z pewnością wymienić można tutaj kolejną odsłonę serii Mafia. Spekuluje się o niej od dawna, ale wydaje się, że nigdy nie byliśmy jeszcze tak blisko bardzo dobrych wieści.

Trudno podać datę, od której rozpoczęły się przecieki dotyczące gry Mafia 3. Pewne jest jednak, że przybrały one na sile po zamieszaniu z 2K Czech. Na tę chwilę ciężko stwierdzić nawet czy pracami nad grą zająć miałoby się to czy też nowe studio podlegające 2K Games. Być może lada chwila się tego jednak dowiemy.

Wskazują na to wypowiedzi Ricka Pasqualone'a - aktora, którego głosem przemawiał Vito z Mafia 2. Publikowane przez niego posty w serwisie Twitter wyraźnie sugerują, że wie on zdecydowanie więcej niż my. Co jednak najważniejsze, wkrótce otrzymać mamy porcję ekscytujących informacji na temat przywoływanej gry.

Mafia 3 Twitter

Czyżby zatem Mafia 3 miała wreszcie doczekać się oficjalnej zapowiedzi? Nie mamy nic przeciwko temu.

Źródło: dsogaming

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PIRAT_PL
  16
  Oby to była prawda bo już w pierwszą i drugą część gram na pamięć włącznie z dodatkowymi epizodami DLC do 2 (zebrałem wszystkie "świerszczyki" i listy gończe)
  Grę praktycznie mam wkutą na pamkę ;)
  Oj 3 by się bardzo przydała to gra dla której trzymam na półce specjalne miejsce odkąd ukończyłem Mafię 2
  • avatar
   SoundsGreat
   9
   Patrząc po tym ile czasu robili część drugą, rzucając nam same screeny i trailery to nawet jeśli teraz ją zapowiedzą i tak wyjdzie dopiero na konsole następnej generacji.
   • avatar
    D4M1AN
    7
    Tak szczerze mówiąc wolałbym Mafie 1 w nowej oprawie graficznej. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba :D
    • avatar
     RaHmen
     2
     Szczerze jak end-game ma się kończyć tak jak w Mafi 2, to lepiej niech nie robią trzeciej części. Trzynaście aktów podstawki z czego ostatnia cut-scenka nie wyjaśnia końca gry, bo trzeba kupić DLC ... Szczerze to życzył bym sobie fabuły jak w Mafi 1 i grafiki jak w drugiej części.
     • avatar
      Damian_jo
      1
      O ile Mafia (1) to jeszcze nie moje lata - dostęp do gier/komputera i kwestia wieku - 9 lat (chociaż grę pamiętam) to Mafię 2 wchłonąłem po demie (czy ktoś jeszcze pamięta o tworzeniu dem?)
      Jestem podjarany jak żadną grą (chyba tylko Metro Last Light było równie wyczekiwane przeze mnie).

      Mam nadzieję że jakieś informacje pojawią się niedługo - to jedna z gier na które warto wydać każde pieniądze - kolekcjonerka Mafii 2 zajmuje zaszczytne miejsce na mojej półce.
      • avatar
       sajmonek
       -2
       Dla mnie Mafia skończyła się na pierwszej części. Dziękuję, dobranoc.
       • avatar
        prime27pl
        -5
        Dla mnie nuda , ale nie mozna odmówic grze uroku .
        • avatar
         bandan
         -13
         A czy wymagania GTA5 doczekają się wreszcie zapowiedzi? Czemu nadal nic nie wiadomo. Ta gra chyba może znowu być przesunięta...