• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe informacje dotyczące Mass Effect 4 - potwierdzono powrót Mako
Gry

Nowe informacje dotyczące Mass Effect 4 - potwierdzono powrót Mako

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiciele studia BioWare zdradzili nieco informacji podczas imprezy Comic Con.

Mass Effect 4

O Mass Effect 4 usłyszeliśmy już na tegorocznych targach E3, ale nie dowiedzieliśmy się tam szczególnie wiele. Przedstawiciele studia BioWare nieco bardziej rozmowni byli podczas imprezy Comic Con. Dzięki temu mamy kilka pierwszych konkretnych informacji związanych z nową odsłoną serii.

To, że spotkamy tutaj nowego bohatera już wiedzieliśmy. Teraz dodać można do tego informacje, iż będzie to z pewnością człowiek, który związany będzie z oddziałami N7.

Producent cały czas nie, w jakim okresie rozgrywać będzie się akcja Mass Effect 4, ale nie jest wykluczone, iż będzie nam dane spotkać tutaj niektóre z postaci znanych z poprzednich odsłon serii.

Wielu graczy ucieszyć może powrót pojazdu Mako. Jego znaczenie ma być dość spore, a samo jego używanie dużo przyjemniejsze niż kiedyś. Poza tym gracze będą mogli go ulepszać i zmieniać jego wygląd.


Potwierdzono też, iż gracze otrzymają możliwość zabawy w trybie multiplayer. Jednocześnie padło jednak stwierdzenie, iż cały czas zdecydowanie bliższa jest twórcom kooperacja.

Z gorszych wieści wspomnieć trzeba, że gra cały czas jest we wczesnym stadium prac. Oznacza to, że nie zagramy w nią nie tylko w tym, ale być może nawet i w przyszłym roku.

Źródło: vg247

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Jeszcze niech powróci ekwipunek to może chociaż dotknie poziomu znakomitego ME1
  • avatar
   chrisu1982
   7
   super sprawa, pamietam jak mi sie geba cieszyla, jak smigalem po mako po ksiezycu i znalazlem pozostalosci po pierwszych misjach CCCP :)
   • avatar
    Konto usunięte
    6
    Używałem tego nicku już w 2004, ale fame ;d
    • avatar
     voodoo171
     1
     Pięknie, w odpowiedzi na wszystkie zbierane przez producentów uwagi graczy powraca mako , jako marna namiastka wsłuchiwania się w te uwagi... no bo komandor nie może powrócić ;p Bo go spacyfikowali w fanstastycznym zwięczeniu trylogii...W minione święta urzadziłem sobie maraton ponownie grając ME1 , 2 i docelowo 3 z założeniem przejścia gry na jednym save. Numer 1 wciągnąłem i chciałem więcej, w 2 nie było to już tak kolorowe ale po przestawieniu się na ten nowy model gry (bądź co bądź będący jakimś kompromisem między akcją a rpg...choć dość barbarzyńskim kompromisem) było ekstra... doszedłem do części trzeciej i dałem sobie z nią spokój, pitolenie gra akcji i nic więcej , i jako taką dopiero niedawno dokończyłem swoje czyste przejście . Jesli trylogia się staczała , jeśli usuwają bohatera do którego większość graczy czuje "sympatię" , jeśli po dwóch grach z serii i jęczeniu już od momentu usunięcia mako o jego powrót dopiero teraz je przywracają to ja nie wróże dobrze tej grze ... jedyne co pozostaje to mieć nadzieję że w bioware ktoś jeszcze pamięta jak się robi dobre gry.
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Oby poszli w stronę MS1 bo MS2 i MS3 to już sama akcja niestety lecz nadal z bardzo dobrą fabułą.
      • avatar
       Reqiem88
       0
       Myślałem, że akcja będzie toczyć się po wydarzeniach z trylogii, albo parę wieków przed. Rozumiem, że Sheppard działał na przestrzeni 5 lat, ale chyba każdy fan na to liczył. To po co pytania o nowe rasy, kogo nie chcemy, a kogo chcemy? Bez sensu.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Pewnie trochę poczekamy .Ale czuje że będzie warto.
        • avatar
         korki45
         0
         "Producent cały czas nie, w jakim okresie rozgrywać będzie się akcja Mass Effect 4..." Zdało by się to poprawić :)

         Poprzednie części przypadły mi do gustu, a wiadomość o ME4 naprawdę mnie ucieszyła. Teraz pozostaje czekać i trzymać kciuki by EA/BIOWARE nic nie spieprzyło :)
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Jak was czytam to myśle że chyba w te gry nie graliście.
          • avatar
           SoundsGreat
           0
           Mako! Moje Mako! Czekam.