• benchmark.pl
 • Gry
 • Mass Effect: Andromeda - świeżutki zwiastun z fragmentami rozgrywki
Gry

Mass Effect: Andromeda - świeżutki zwiastun z fragmentami rozgrywki

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy starają się nam powiedzieć: mimo pewnych rożnic Andromeda to wciąż Mass Effect. Nowy zwiastun ma być tego potwierdzeniem. Jest?

Może i nie ma Sheparda, ale Andromeda to Mass Effect z krwi i kości – tak przynajmniej zdaje się nam sugerować ekipa BioWare, która na galę The Game Awards przywiozła ze sobą świeżutki zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki. 

Zwiastun przedstawia naszego bohatera na pewnym etapie poszukiwań nowego schronienia dla ludzkości. To oznacza sporo podróży, które raz kończą się pozytywnie, innym zaś razem dochodzi do wymiany ognia. Jeśli nie możecie się doczekać szczególnie tej ostatniej, to druga część filmiku powinna być dla was więcej niż zadowalająca:

Gra Mass Effect: Anndromeda ma pod wieloma względami podążać drogą wytyczoną przez oryginalną trylogię, ale też udoskonalać najlepsze elementy serii. Czy tak się rzeczywiście stanie przekonamy się gdzieś w pierwszej połowie przyszłego roku. Tytuł zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: VG247

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SirMichael
  zapowiada się dobra przygota, ale z systemem walki to próbują zrobić z tego halo albo destiny czyli nuda. Oryginalnie było to bardziej taktyczne i ciekawsze podejście a teraz będzie siepa siepa siepa siepa.
  6
 • avatar
  KENJI512
  Ehh, robią grę na PC, ale trailer wersji PS4... widać na jaką platformę jest kładziony priorytet (a przecież na PC mogliby pokazać lepszą grafikę^^ czyli wniosek, będzie ucięta, jak Watch Dogs).

  I ten kobiety charakter główny, niby fajnie, że równouprawnienie, ale w tym przypadku czuję takie wciskanie na siłę, wolałbym grać facetem :D
  4
 • avatar
  prime27pl
  Zapowiada się świetna przygoda :D
  3
 • avatar
  Tchorg
  Oby tego nie zie.,,, zbyt otwartą rozgrywką. Co prawda tu trochę zbieractwa może być i zwiedzania bo jest co ale oby nie robili z tego całkowitego FarCraya czyli chwila fabuły i ciągnięcia za rękę a potem godziny latania za pierdołami. Tak jak zrąbali mafie człowiek czeka na właśnie ciągniecie za rękę, zwięzłej dobrze opowiedzianej historii a dostaje trochę fabuły i bieganie za byle czym.
  1
 • avatar
  mr_rzeznik
  Grałbym... a tu trzeba czekać ;(