Gry

Medal of Honor pokaże prawdziwe wydarzenia

przeczytasz w 1 min.

Electronic Arts przedstawił  materiały filmowe, w których żołnierze z tajnej jednostki opowiadają o swojej pracy. To właśnie z ich doświadczeń skorzystano podczas przygotowywania najnowszej odsłony słynnej serii strzelanin.

Kontynuacja znakomitej serii Medal of Honor jest jednym z tych tytułów, który od pierwszych jego zapowiedzi wywołuje spore emocje wśród graczy. I nie chodzi tu tylko o powrót legendarnej marki czy też przeniesienie akcji gry do czasów współczesnych. Electronic Arts oświadczył bowiem, że nowa produkcja zawierać będzie najbardziej realistyczną, bo zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, kampanie dla pojedynczego gracza. Dzięki zaangażowaniu w tej projekt jako konsultantów członków elitarnego Tier 1 Operators z US Special Operations Community całość dostarczy nam zupełnie wyjątkowych wrażeń.

Czy będziemy mogli faktycznie poczuć się jak jeden z żołnierzy tych doborowych oddziałów dowiemy się zapewne dopiero po premierze gry zaplanowanej na 15 października. Już teraz jednak możemy  obejrzeć filmy przygotowane przez  Electronic Arts, w których ci niezwykli konsultanci opowiadają o swojej niebezpiecznej pracy.

 

Zobacz także:

 

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Będzie symulator żołnierza?
  • avatar
   Szymon331
   0
   Może i nie są to aktorzy ale nie zmienia to faktu że całość jest jedynie częścią marketingu gry. Porównując MP BF BC2 do nowego Medal of Honor mogę napisać że ten pierwszy jest bardziej realistyczny niż sztuczna strzelanka EA MoH.

   Piszę o multi po single może czymś zaskoczy...
   • avatar
    lwses
    0
    Wiele osób uważało, że nowy MoH zmiecie Call of Duty i Bad Company 2, a tu tym czasem - rozczarowanie.Jest to mieszanina Modern Warfare z Bad Company 2.Dobra produkcja z tego nie wyjdzie,tak więc nie ma sie czym podniecać.Ostatnia część C.O.D jest najlepsza jak do tąd na sieć i singla.
    • avatar
     CougarV6
     0
     Po pierwsze Tier 1 nie jest jednostką a jedynie określeniem na najbardziej wyspecjalizowane jednostki specjalne w których skład wchodzi między innymi 1st Special Forces Operational Detachment-Delta, 75th Ranger Regiment i inne także zagraniczne jednostki. Wszystko to jest płynne i zmienia się w zależności od miejsca i czasu.
     Tier 1 jest tylko częścią większego tworu jakim jest USSOCOM
     Po drugie Operator to określenie funkcji jak medyk, saper itp. Operator to najkrócej mówiąc szturmowiec. Nie ma więc czegoś takiego jak "Jednostka Tier 1 Operators " są co najwyżej operatorzy Tier 1.

     Po trzecie, postawić aktora i kazać mu mówić bajeczkę to żaden problem. Osobiście baaardzo wątpię by były, lub tym bardziej aktualny członek USSOCOM brał udział w nagraniu dla jakiejś gierki.

     • avatar
      Cr4sH
      0
      powiem wam tak, gra jest syfna. Jest zero odrzutu broni, nawet nie chce mi się wymieniać reszty błędów i wad tej gry. Po prostu nie polecam, tak się napaliłem, załatwiałem ciągle bete, a tu w ciągu 2 godzin rozmyśliłem się, czekam na Black Ops.
      • avatar
       pscager
       0
       ahh ten marketing..