Gry komputerowe

Metal Gear Online debiutuje na PC

przeczytasz w 1 min.

Oficjalnie zakończyły się beta testy sieciowego trybu gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na PC.

MGO PC

Oficjalnie zakończyły się beta testy Metal Gear Online na PC. Oznacza to, że posiadacze komputerowej wersji gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain mogą wreszcie spróbować sowich sił w sieciowych zmaganiach, podobnie jak konsolowcy robią to od ponad dwóch miesięcy.

Dziś (19 stycznia) Metal Gear Online na PC stało się faktem. Firma Konami uznała, że sieciowy tryb jest już ukończony, ale to wcale nie oznacza, że wszelkie prace nad nim zostały zakończone. – „Wręcz przeciwnie”, czytamy we wpisie na platformie Steam, „podobnie jak w przypadku konsolowych wersji Metal Gear Online, będziemy przygotowywali aktualizacje, które poprawią jakość zabawy, jak również dodawali nowe treści”.

Firma Konami postanowiła podziękować także tym graczom, którzy brali udział w beta testach. Jeśli zalogują się oni w grze i rozegrają co najmniej jedną partyjkę do 26 stycznia otrzymają prezent w postaci 3000 GP (Gear Points), które można później wykorzystać do personalizacji postaci w Metal Gear Online.

Warto na koniec przypomnieć, że ekipa Konami pracuje obecnie nad nowym rozszerzeniem DLC do Metal Gear Online, które wprowadzi do gry między innymi nowe mapy i tryb przetrwania.

Źródło: Steam, Konami, Kotaku

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Anonim20
  4
  Na razie to MGO to jest syf jakich mało niczym w F2P grach.

  - Brak VAC Anty-Cheat brak w ogóle systemu Anty-Cheat
  - Już teraz jeden wielki festiwal cziterów,camperów i bałwanów z CoD
  - Tickrate&Bullet registration to porażka jest wywalamy 30 naboi koleś nawet i po tym ledwo pada
  - 95% graczy lata całe rundy w Stealth Camo i tylko bang zgon za zgonem
  - Mechaniki z Singla nie sprawdzają się, chowamy się za osłoną nic to nie daję i tak dostajemy bo łbie Head Glitch jak w BF4, strzelanie zza ramienia to kpina
  - Netcode porażka większa niż w BF4 na premierę, jesteśmy pod ostrzałem chowamy się i 1-3 sek po tym nadal dostajemy obrażenia -.-
  - Brak opcji Push To Talk jak nie "zmutujemy" innych graczy musimy słychać ich klepanie w klawiaturę, marudzenia i telewizora.
  - Brak suwaka głośności 2015/2016 i tak ciężko jest dać osobne suwaki dla efektów, głosów, muzyki
  - Sklepik

  + Darmowa (nędza z biedą)
  • avatar
   SirMichael
   0
   mgs 5 to jakiś żart jest... doszedłem do połowy i mi się nie chce dalej bo nuda (wałkowanie tych samych misji) a multi to nawet nie chce mi się odpalać bo tym co zobaczyłem na gejplejach i co przeczytałem w komentarzach.