Mobile

Popraw wygląd aplikacji mobilnej i zgarnij smartfona Nokia Lumia 1020

przeczytasz w 1 min.

Ciekawy konkurs dla osób sympatyzujących z grafiką.

Pimp my app konkurs

System Windows Phone 8 bardzo często krytykowany jest za małą liczbę aplikacji lub też, w przypadku gdy są jednak obecne, za ich kiepski wygląd. Jeśli należycie do grona maruderów, to śmiało możecie teraz spróbować zmienić coś samemu, a jednocześnie zdobyć przy tym bardzo interesującą nagrodę.

Możliwe jest to dzięki konkursowi „Pimp my app”. Zadaniem uczestników decydujących się na wzięcie w nim udziału jest poprawienie wyglądu istniejących aplikacji, które dostępne są w Sklepie Windows.

"Konkurs dla wizjonerów, którzy uważają, że sami lepiej by to zrobili. Kolejna edycja Pimp my app właśnie trwa. Zadaniem uczestników tegorocznej akcji jest stworzyć nowe oprawy graficzne dla już istniejących aplikacji."

Konkurs składa się 8 etapów trwających po dwa tygodnie. Na stronie geekclub co dwa tygodnie Microsoft proponuje uczestnikom trzy aplikacje, których wygląd trzeba zmienić. Następnie uczestnicy przez zgłaszają swoje szablony, a autorzy 3 najlepszych z nich otrzymują nagrody gwarantowane (m.in. myszki, klawiatury, głośniki) i jednocześnie trafiają do finału. Tam czeka już naprawdę atrakcyjna nagroda - smartfon Nokia Lumia 1020.

Konkurs trwa do 3 sierpnia 2014 roku. Szczegółowe informacje na jego temat znajdziecie w regulaminie.

Źródło: Microsoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Prawie darmowa robota dla microsoftu , dzieciaczki narobia im baze pomyslow za koszt kilku myszek i smartfona , pieknie , to samo robia firmy zatrudniajace grafikow , fikcyjne rozmowy o prace i wyciaganie kopii prac , a potem zrzynka po bandzie ...
  • avatar
   Bartusiak69
   -3
   Czyli ja mogę zrobić szablon w np. takim photoshop'ie ?
   • avatar
    Bartusiak69
    -3
    Czyli ja mogę zrobić szablon w np. takim photoshop'ie ?
    • avatar
     Bartusiak69
     -3
     Czyli ja mogę zrobić szablon w np. takim photoshop'ie ?