Internet

Microsoft WiFi pozwoli ci połączyć się z 10 milionami hotspotów na całym świecie

przeczytasz w 1 min.

Jest to w pewnym stopniu rebranding starego Skype WiFi, ale jednocześnie wprowadzono kilka zmian.

Microsoft WiFi

Jesteś w podróży i nigdzie nie możesz znaleźć otwartego hotspotu WiFi – znasz to? Jeśli tak, to powinieneś przyjrzeć się uważniej nowej usłudze giganta z Redmond – Microsoft WiFi. Jest to w pewnym stopniu rebranding starego Skype WiFi, ale jednocześnie wprowadzono kilka zmian.

Microsoft WiFi to usługa, dzięki której użytkownik będzie mógł skorzystać z aplikacji, wyszukać lokalne hotspoty i uzyskać dostęp do Internetu w różnych częściach świata (także w Polsce). Co ważne, nie ma żadnego limitu danych.

Usługa Microsoft WiFi będzie dostępna dla wszystkich abonentów pakietu Office 365 Enterprise – jest ona bowiem kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych. Nieznane są niestety na razie ceny abonamentu.

Microsoft WiFi da swoim użytkownikom dostęp do 10 milionów sprawdzonych hotspotów na całym świecie (to 5 razy więcej niż Skype WiFi). Posiadacze urządzeń z systemami Windows, Mac, Android i iOS mogą liczyć na automatyczne połączenie z tymi hotspotami, niezależnie od tego, kto jest ich operatorem.

Kiedy start? To kolejna informacja, która pozostaje tajemnicą.

Źródło: Neowin, Microsoft WiFi

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    XaRaDaS
    -1
    Ciekawe ile za to będą chcieli i jak z obszarem pokrycia i transferami ? Teraz w sumie każdy polski operator telekomuniakcyjny daję w pakiecie kilka GB transferu, więc nie widzę potrzeby jeszcze dodatkowo M$ płacić :D