Ciekawostki

Tatooine widziane z nietypowej minecraftowej perspektywy

przeczytasz w 1 min.

W Minecraft jedyne, co Cię ogranicza, to wyobraźnia. Słyszeliśmy już o wielu ciekawych projektach w grze, jednak ten bez wątpienia wyróżnia się wśród innych.

Niektórzy gracze podejmują się bardziej przyziemnych projektów, jak miasto Greenfield, inni mierzą nieco wyżej, tworząc imponujący kwazar. Z kolei jeszcze inni sięgają po lokalizacje znane z filmów, jak chociażby w przypadku użytkownika portalu Reddit, który przez rok pracował nad planetą Tatooine, pochodzącą z Gwiezdnych Wojen.

Imponujący projekt

Gracz Minecrafta, dillyg10, spędził ostatni rok (około tysiąca godzin!) nad swoim projektem o wymiarach 4000 na 4000 bloków. Uwagę zwraca przede wszystkim szczegółowość, którą można obejrzeć na filmiku opublikowanym przez autora.

Tatooine w Minecraft

Odtworzone zostały największe znane ośrodki miejskie, ale też pustynny teren charakterystyczny dla tej planety. Komentarzy pod postem dillyg10 jest mnóstwo i większość użytkowników jest zachwycona rozmachem. Co ciekawe, można samemu sprawdzić, jak wygląda Tatooine, na serwerze autora

Tatooine Star Wars w Minecraft

Co myślicie o tym projekcie?

Źródło: reddit

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    RAQ73
    0
    tylko po co tracić tyle czasu ma taki bzdet....?