Gry komputerowe

Mistrzostwa Świata World of Tanks ponownie w Polsce

przeczytasz w 1 min.

Jeśli zaliczacie się do fanów World of Tanks to producent tego cały czas popularnego tytułu przygotował dla Was bardzo miłą niespodziankę.

Mistrzostwa Świata World of Tanks

Jeśli zaliczacie się do fanów World of Tanks to producent tego cały czas popularnego tytułu przygotował dla Was bardzo miłą niespodziankę. Okazuje się, że finały Ligi Wargaming.net, Grand Finals 2015 roku odbędą się w Polsce.

Wspomniane wydarzenie to nic innego, jak Mistrzostwa Świata World of Tanks. Odbędą się one w kwietniu bieżącego roku, w dniach 25.04.2015 i 26.04.2015, w hali EXPO XXI w Warszawie. 12 najlepszych drużyn globu przyjedzie do Polski rywalizować o mistrzowski tytuł.

Warto dodać, że wraz ze startem regionalnych kwalifikacji do turnieju głównego przedstawione zostały nowe zasady rywalizacji bazujące na ataku i obronie. Od teraz zarówno atakując, jak i broniąc, drużyny muszą aktywnie rywalizować, co wpłynąć ma pozytywnie na dynamikę bitew. Wyeliminowano też remisy, a to sprawi, że zwycięski zespół zgarnie całą pulę.

“Przygotowania do największych zawodów eSportowych w historii ligi Wargaming.net już się rozpoczęły. Zmodyfikowane zasady gry zmienią oblicze eSportu w World of Tanks. Wkrótce ujrzymy na żywo najlepszych cyber atletów, którzy zmierzą się ze sobą  w Mistrzostwach Świata.” - Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w firmie Wargaming na Europę i Amerykę Północną

 „Bardzo się cieszę, że Warszawa już po raz drugi gościć będzie najlepszych zawodników gry World of Tanks. Dzięki dobrej współpracy, a także wyśmienitej atmosferze, jaka panowała podczas ubiegłorocznych rozgrywek, organizatorzy ponownie zdecydowali się wybrać stolicę na gospodarza finałów. Decydujące zmagania najlepszych graczy tej jednej z najpopularniejszych eSportowych  gier na świecie, zgromadziły w ubiegłym roku tłumy kibiców, mam nadzieję,  że i teraz będzie podobnie. Organizacja tego wydarzenia to dla Warszawy niewątpliwe wyróżnienie, które podkreśla otwartość i nowoczesność naszego miasta.” - Michał Olszewski, wiceprezydent m. st. Warszawy

Mistrzostwa Świata World of Tanks będą w pełni darmowe dla publiczności. Odwiedzający mogą liczyć dodatkowo na możliwość zdobycia wielu nagród związanych grą.

Źródło: Wargaming

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bartekmustach
  7
  Coraz więcej tych imprez esportowych odbywa się w Polsce(i to na najwyższym poziomie). To się może podobać :)
  • avatar
   bandan
   2
   Jakich umiejętności? Przecież w tej grze oprócz umiejętności liczy się jeszcze sprzyjanie gry podczas strzelania, aby jej randomowa część losowała więcej zdarzeń typu zranienie załogi czy przebicie, które jak wiemy są randomowe z jakąś dozą prawdopodobieństwa. Nawet świetnie wymierzony strzał mocnym działem może się nie udać gdy gra wylosuje, że ma się odbić lub nie przebić pancerza. Jednym słowem pic na wodę i duży udział przypadku zadecyduje o wyniku tych zawodów. Może jest w tym jakaś zaleta, bo ciężko coś randomowego przekupić, tak jak sędziów :D
   • avatar
    kitamo
    0
    Byscie dali jakies info o Dying Light bo z tego co widze to optymalizacja do mistrzowskich nie nalezy choc gra wyglada smakowicie.
    • avatar
     RafiXll
     0
     WOT - WC bardziej pasuje....