• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X w sieci tylko z Xbox Live Gold i PlayStation Plus
Gry

Mortal Kombat X w sieci tylko z Xbox Live Gold i PlayStation Plus

przeczytasz w 1 min.

Producent wywołał spore zamieszanie.

Mortal Kombat X gra

Ostatnie doniesienia związane z Mortal Kombat X nie były szczególnie optymistyczne, ponieważ sugerowano pojawienie się mikropłatności. Tym razem miało być lepiej, ale niestety chyba nie będzie.

Shaun Himmerick z obozu producenta zapowiedział, iż sympatyzujący z rozgrywkami w sieci nie będą musieli posiadać abonamentu PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold. Tym samym właściciele wszystkich konsol Sony i Microsoftu, na jakich pojawi się nowy Mortal Kombat, zagrać mieli w trybie multiplayer bez dodatkowych opłat co niestety nie zawsze jest im dane. Od razu pojawiły sie zatem głosy zadowolenia, ale wygląda na to, że były one nico przedwczesne.

Kilka godzin później doprecyzowano bowiem, iż chodziło jedynie o to, że właściciele abonamentów nie będą otrzymywać dodatkowej, ekskluzywnej zawartości. Jednocześnie usunięte zostały wcześniejsze, dużo bardziej optymistyczne wpisy.

Mortal Kombat X abonament konsole

Przypomnijmy, iż premiera Mortal Kombat X planowana jest na 14 kwietnia. Debiutu spodziewać mogą się właściciele PC oraz konsol Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Mortal Kombat X gra walka

Źródło: gamespot

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  5
  Tak szczerze to coraz mniej podoba mi się MKX. O ile od strony graficznej i gameplay zapowiada się konkretnie to czuć że będzie to gra sprzedawana po kawałeczku z pierdyliardem DLC i pewnie jeszcze więcej tej "ekskluzywnej zawartości"...
  • avatar
   R2rr0
   1
   A na PC co trzeba mieć :D?
   • avatar
    rom3k
    1
    Panie R2: wystarczy dobry pad i jazda! :D:D:D
    • avatar
     akodo_ryu
     -3
     Duh. Wszystkie gry, które nie są F2P wymagają, więc czemu nagle MKX miał by nie wymagać. Materiałem na news by było, gdyby właśnie nie wymagał...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      .Zdecydownym kupować tanio polecam stronke:
      www.make.my/aukcje
      Mega okazje, licytacje za grosze.
      Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :)