Mobile

Flappy Bird uruchomione na Moto 360 - z jakim skutkiem?

przeczytasz w 1 min.

Corbin Davenport zajmujący się aplikacjami na system Android zdecydował się przywrócić Flappy Bird do życia.

Flappy Bird

Kojarzycie Flappy Bird? Zapewne znajdą się tacy, których tytuł ten wciągnął na długo i to mimo swojej prostoty. Ostatecznie nie osiągnął on sukcesu, jaki mu wróżono, ale jak się za chwilę przekonacie nie brakuje osób, które nie mogą o produkcji Dong Nguyen zapomnieć.

Corbin Davenport zajmujące się aplikacjami na system Android zdecydowało się przywrócić Flappy Bird do życia. Myli się jednak ten kto myśli, że mowa tutaj o odpicowanej graficznie produkcji na najmocniejsze smartfony czy tablety. Flappy Bird uruchomione zostało na zegarku Moto 360.

Okazuje się, że wystarczyła zmodyfikowana paczka APK oraz Android Debugging Bridge i wspomniana gra trafiła na SmartWatch z Android Wear. Czy jednak ma to tutaj przysłowiowe ręce i nogi?

Jak najbardziej tak. Gra działa bardzo płynnie, a jedynym kłopotem jest nieco ograniczona widoczność, ale z racji bardzo małego przecież ekranu należy to chyba zrozumieć. Efekty pracy Corbin Davenport sprawdzić możecie zresztą na poniższym materiale wideo.


Prawda, że wygląda interesująco? Jeśli natomiast jesteście ciekawi, jakie inne możliwości oferuje Moto 360 to dowiecie się tego z naszej recenzji tego urządzenia.

Źródło: pcmag, youtube

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TheEquinoxe
  34
  Ma sens, jak zegarek masz na ręce to chociaż nie rzucisz nim o ścianę :)
  • avatar
   Logox
   3
   Czekamy na AngryBirds :D
   • avatar
    Dragonik
    2
    Dajcie znać jak te smartwatche wytrzymają 7 lat na jednej baterii
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Wygląda jak efekt specjalny z filmu sf z lat 90. No cóż, przynajmniej jakieś jedno zastosowanie smartwatcha w obecnej formie odnaleziono, w końcu ;)
     • avatar
      Kershav
      1
      Tylko niestety flappy bird miał mikro ściny. Sprawdzałem na nexusie 4, sgs 4 i lg g2 :/. Sam miałem wynik w okolicach 260 ale gdyby nie te ścinki to można by grać "bez końca" bo sam schemat był prosty i w kilka godzin szło go ogarnąć.
      • avatar
       deel77
       1
       Ile taka, kolejna smycz kosztuje?
       Mój zegarek wytrzymuje już 7 lat bez wymiany baterii (bo jej nie ma:) a ten ile wytrzyma?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        W większości przypadków narzekają jednie Ci których nie stać na to. A nawet jak już stać - porównują jak motocykl z rowerem.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Android Wear jest bardzo "wdzięczny" do pisania kodu, zupełnie jak na Android. Także warto się zainteresować SmartWatchami już teraz, ponieważ soft będzie ewoluował a w niedalekiej przyszłości myślę, że takie zegarki będą dla każdego znakomitym dodatkiem. Polecam złotą wersję Moto 360 dostępną od ręki u mnie na http://smartnext.pl/moto360-motorola-gold.html