Smartfony

Moto Z (2017) zapowiada się na bardzo wydajnego smartfona

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Lenovo wykorzysta w tegorocznym flagowcu procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Moto Z to smartfon bardzo udany i już od dawna nie ma wątpliwości co do tego, że doczeka się następcy. Właśnie pojawiły się pierwsze informacje na jego temat.

Wszytko dzięki zapisom z programu Geekbench, w którym testowany był model o kodowej nazwie Motorola XT1650. Wiele wskazuje na to, że będzie to Moto Z (2017), chociaż sama nazwa może być ostatecznie nieco inna. Czego się dowiedzieliśmy?

Naturalnie, skoro chodzi o flagową konstrukcję, większość osób oczekuje tu bardzo wysokiej wydajności. Rozczarowania raczej nie będzie, ponieważ mowa o nowym układzie Qualcomm Snapdragon 835 oraz 4 GB pamięci RAM. Przypomnijmy, że Moto Z napędza Qualcomm Snapdragon 820.

Moto Z (2017) wydajność

Zapisy Geekbench mówią też o systemie Android Nougat w wersji 7.1.1, czego w przypadku Lenovo można z pewnością oczekiwać.

Niestety poza tym specyfikacja Moto Z (2017) pozostaje zagadką. Można mieć jednak pewność, że znów będziemy mieli do czynienia ze smartfonem modułowym. W tym przypadku koncepcja została przyjęta dość ciepło, a producent już jakiś czas temu zapowiedział kilkuletnie wsparcie dla dodatkowych modułów.

Źródło: gsmarena

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  2
  Ochydnie wygląda wystający moduł aparatu.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   8 rdzeni po 2.5 ghz z pomocą drugich tylu rdzeni kooprocesora, 100.000 punktów w benchmarkach, a Android wciąż muli, przycina i okrada z pamięci ram, żeby mogł płynniej chodzić. Kpina po prostu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dziwne to zdanie: "Zapisy Geekbench mówią też o systemie Android Nougat w wersji 7.1.1, czego w przypadku Lenovo można z pewnością oczekiwać.", tzn. czego konkretnie należało się spodziewać? Brzmi jakby to było coś oczywistego. Niech to autor uściśli. Tymbardziej dziwne jest to, że jeszcze wersja 7.0 jest praktycznie nigdzie, a tu już o 7.1 się pisze.
    • avatar
     Q'bot
     -3
     Czy tam będzie lampa błyskowa, czy mi się tylko zdaje? ;>
     • avatar
      Chiny_X
      0
      Tylko po co.