• benchmark.pl
 • Mobile
 • Premiera Moto 360 nieco opóźniona - najładniejszy SmartWatch jeszcze nie teraz
Mobile

Premiera Moto 360 nieco opóźniona - najładniejszy SmartWatch jeszcze nie teraz

przeczytasz w 1 min.

O ile propozycje LG i Samsunga lada chwila doczekają się rynkowych debiutów, o tyle urządzenie Motoroli pojawi się później niż planowano.

Moto 360

Wprawdzie pisanie o tym, że jakikolwiek SmartWatch jest gorączkowo wyczekiwany zakrawałoby o śmieszność, ale nie można zaprzeczać temu, że nie wszystkie z nadchodzących urządzeń wywołują tyle samo komentarzy. Najwięcej miejsca poświęca się chyba Moto 360.

Tzw. inteligentne zegarki zdominowały informacje napływające do nas z konferencji Google I/O. Problem w tym, że o ile propozycje LG i Samsunga lada chwila doczekają się rynkowych debiutów, o tyle urządzenie Motoroli pojawi się później niż planowano.

Premiera Moto 360 obyć miała się w pierwsze połowie lipca, ale wedle ujawnionych teraz przez producenta informacji SmartWatch pojawi się dopiero pod koniec lata. Co więcej, cały czas nie ujawniono jego specyfikacji i wiemy jedynie tyle, że pracować będzie pod kontrolą systemu Android Wear.

O co więc tyle hałasu? Urządzenie pokazane zostało podczas Google I/O i ponownie zebrało dużo ciepłych komentarzy. W opinii wielu obserwatorów jest to bowiem zdecydowanie najładniejszy SmartWatch jaki został do tej pory przygotowany. Wprawdzie nie wszyscy muszą się z tym zgadzać, ale zaprzeczać temu, że wygląda inaczej niż propozycje konkurencji już nie można.


Co sądzicie o wyglądzie Moto 360? Czy w Waszej opinii też jest to najładniejszy SmartWatch?

Źródło: theverge

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Mi się bardzo podoba. Wygląda jak klasyczny zegarek, połączenie klasy i techniki
  • avatar
   CyckoNos
   5
   najładniejszy? a kto o tym decyduje?
   • avatar
    kerry_sd
    4
    przecież to wygląda badziewnie, jak jakaś wielka plakietka albo kapsel...
    • avatar
     llefar
     1
     Żeby tylko nie przesadzili z ceną.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      jak bedzie mialo to slocik na karte micro sim to biere ;p
      • avatar
       raffal81
       0
       Ciekawe jak z bateria, bo codzienne ladowanie, smarta mi wystarczy ;)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Gdyby to był hybrydowy wyświetlacz, tj. epapier do pasywnego pokazywania czasu i OLED do całej reszty, to ok. do tego słuchawka bluetooth. Co do baterii, nie mam pojęcia co robią smartfony jak sobie tylko leżą, i czemu tak potwornie żrą baterię? Przecież wystarczy że będzie podtrzymany stan matrycy, wewn. zegarek, odbiornik GSM i tyle. A pożerają prąd prawie jak by się na tym non stop grało. Producenci nadrabiają akumulatorami prawie jak w samochodzie do rozrusznika (wiem, celowo przesadzam), a to nie tędy droga.