Telefony

Motorola wraca po tron? 2 nowe Milestony!

przeczytasz w 1 min.

Model Milestone (na zachodzie Droid) pozwolił wrócić Motoroli do ścisłej czołówki, a to nie jest łatwe - o czym wie Sony Ericsson, producent Xperia czy Satio, które nie zostały już tak ciepło przyjęte.

Nic zatem dziwnego, że producent - wciąż jeden z wiodących na świecie, choć popularny przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych - postanowił pójść za ciosem tworząc aż dwie kontynuacje modelu o nazwie Droid Xtreme oraz Droid 2. Oba miałyby trafić do sprzedaży już w te wakacje!

Oba telefony dostaną przede wszystkim szybszy procesor - w przypadku Xtreme tym razem będzie to Snapdragon o taktowaniu 1 GHz, Droid 2 okaże się natomiast nieco od niego wolniejszy - 750 MHz. Ten pierwszy przeważać ma również w kwestii wielkości ekranu - 4,3 cala kontra 3,7 cala. Oba telefony mają natomiast docelowo zawierać Androida 2.1, oczywiście z możliwością aktualizacji tak szybko jak tylko będzie to możliwe. No, ale za to - mimo gorszych parametrów) ten drugi model dysponować będzie klawiaturą QWERTY, gdzie zrezygnowano z mocno przeciętnego D-Pada.

Motorola jeszcze kilka lat temu była wiodącym producentem telefonów komórkowych na rynku Stanów Zjednoczonych, a drugim na świecie. Podobnie jak ich wielki rywal - Sony Ericsson - "przespała" nieco boom na telefony z dotykowym wyświetlaczem (choć produkowała takowe długo przed iPhonem!) oraz zewnętrzne systemy operacyjne. W przeciwieństwie jednak do wspomnianego rywala - dość szybko odrabia straty. Motorola Milestone zbiera świetne recenzje i z wielkim optymizmem należy wypatrywać kolejnych modeli z tej linii.

Źródło: TechConnect

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  Ekhmm..
  "Ten pierwszy przeważać ma również w kwestii rozdzielczości ekranu - 4,3 cala kontra 3,7 cala."

  Chyba nie muszę pisać o co chodzi.
  • avatar
   sevae
   0
   Go go Motorola !!! xD Nie kupuję telefonów innych marek.
   • avatar
    Bany_krk
    0
    pamiętajcie, że to właśnie motoroli oprócz intela zawdzięczamy rozwój procesorów, komputerów, itd; to motorola dawniej ścigała się z intelem a nie jakieś tam amd
    • avatar
     m4rcin
     0
     Jaka jest różnica między starym i nowym Droidem, bo zmiana producenta procesora i jego taktowania (swoją drogą Milestone kręci się na 1,2GHz), usunięcie D-Pada i zmiana kolejności klawiszy dotykowych podchodzi mi pod odgrzewanego kotleta.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Witam a jak myślicie czy w tej Milestone 2 Da rade podkręcić procek tak jak w przypadku Milestone I ;] ?
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Witam ! Kupiłem Milestone jedynkę w Playu działał dokładnie tydzień ,padła płyta główna .Play wielkodusznie wymienił na nowy po 3-miesiącach.Nowa Motka działała 3-tygodnie i znowu serwis !!!!!! Dziękuję już Motoroli za współpracę . Pozdro