• benchmark.pl
 • Gry
 • Jeśli FIFA nie bardzo Ci pasuje to możesz pograć w PES 2021 i to za darmo
Gry

Jeśli FIFA nie bardzo Ci pasuje to możesz pograć w PES 2021 i to za darmo

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Konami stara się jak może aby przyciągnąć do głównego, a w zasadzie jedynego konkurenta serii FIFA jak najwięcej graczy. Dzięki eFootball PES 2021 Lite dający się skusić nie muszą wydawać choćby złotówki.

eFootball PES 2021 Lite już dostępny

Trudno przypuszczać, aby FIFA 21 nie wygenerowała wysokich wyników sprzedaży, seria od lat przynosi EA ogromne zyski. Pro Evolution Soccer ma grono wiernych fanów, ale jest ono nieporównywalnie mniejsze. Wydane właśnie eFootball PES 2021 Lite ma na celu jego powiększenie. Czy są na to szanse?

Możecie ocenić sami, najlepiej sprawdzając jak wypada rozgrywka. eFootball PES 2021 Lite to darmowa gra udostępniona na PC (Steam) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki wstecznej kompatybilności można uruchomić ją również na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Co oferuje darmowe eFootball PES 2021 Lite?

Skoro mowa o darmowej propozycji to szybko pojawią się pytania, na co można tutaj liczyć? Ograniczenia względem pełnej wersji są, ale mimo tego eFootball PES 2021 Lite oferuje naprawdę sporo.

Przede wszystkim jest to nieograniczony dostęp do funkcji trybu myClub. Poza tym gra zawiera Trening, tryb Local Match, tryb Matchday, w którym bierze się udział w różnych wydarzeniach inspirowanych prawdziwymi meczami piłki nożnej oraz wybrane turnieje. Wspierany jest tu także program eFootball Points.

Wydaje się, że warto sprawdzić tę propozycję przed ewentualnym zakupem eFootball PES 2021, ponieważ w tym roku Konami zdecydowało się wydać jedynie aktualizację składów. Wedle zapewnień nie mówimy tu jednak o regule i w przyszłym roku pojawi się w pełni nowa odsłona, która będzie gotowa na wykorzystanie mocy nowej generacji konsol.

Źródło: eFootball PES

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cinas
  Takie podejście jest ok, czasem jakiś mecz z kumplem na kanapie zagrać i tyle.
  2
 • avatar
  sakkra
  czyli co dostajemy extra przy kupnie pełnej wersji?
  1
 • avatar
  pawluto
  Ani Fifa Ani PES...Tylko Sensible Soccer !!! Yeeeaaahhh !