Gry

Muve najbardziej uważną stroną na Facebooku

przeczytasz w 1 min.

Sklep Muve jako jedyny uzyskał najwyższy możliwy współczynnik odpowiedzi w polskim Facebooku – 100%.

Facebook logo

Dobrze wiemy o tym, iż wielu z Was nie sympatyzuje z portalami społecznościowymi, ale nie jest dla nikogo tajemnicą, iż w ogólnym rozrachunku cieszą się one dużą popularnością. Na brak zainteresowania cały czas nie narzeka również Facebook, na którego zaglądają także gracze.

Dlaczego o tym wspominamy? Tradycyjnie nie będziemy pisać niczego bez powodu, a więc już wyjaśniamy o co chodzi tym razem. Firma Sotrender, która zajmuje się badaniem i analityką marketingu facebookowego, każdego miesiąca tworzy raport uwzględniający większość znaczących stron na Facebooku. Ostanie zestawienie dotyczy lutego, ale nie będziemy omawiać go w całości, a jedynie w tym aspekcie, który związany jest ze wspomnianymi graczami.

Często zaglądają oni na profile sklepów z grami, gdzie szukają chociażby informacji na temat nowych ofert. Okazuje się, że sklep Muve jako jedyny uzyskał najwyższy możliwy współczynnik odpowiedzi w polskim Facebooku – 100%.

Jest to wynik robiący naprawdę duże wrażenie, ponieważ oznacza, iż odpowiedziano na wszystkie pytania zadane przez odwiedzających. Godne pochwały, tym bardziej, że statystyka dotycząca współczynnika odpowiedzi odnosi się do wszystkich polskich profili facebookowych.

Tę, a także kilka innych najciekawszych informacji ze wspomnianego raportu znajdziecie na poniższej infografice.

Muve statystyki Facebook

Źródło: facebook - Sotrender, itechpost

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  eryk1310
  1
  muve.pl dobry sklep dobra obsługa żadnych problemów !
  polecam !
  • avatar
   -AKATSUKI-
   -11
   Facebook, a co to takiego?, nie uzywam... to chyba jeszcze nie przestepstwo?
   • avatar
    gumol
    0
    Pewnie całej reszcie nonkonformistów, która nie używa facebook'a, gardzi telefonami apple'a i nie pije coca-coli nie jest to obojętne.