Gry

My Nintendo startuje w Polsce

przeczytasz w 1 min.

To program lojalnościowy, którego zasady są proste - graj i korzystaj z usług Nintendo, a w zamian kupuj taniej kolejne.

My Nintendo

Po wielu latach dającego się we znaki omijania Polski przez Nintendo, gigant wreszcie na dobre się nami zainteresował. Dystrybucja na terenie naszego kraju wygląda już naprawdę dobrze, a kontakt z przedstawicielami jest ułatwiony. Dzięki temu wszystkiemu zwiększa się również funkcjonalność urządzeń „wielkiego N”. Dziś do Polski dotarła usługa My Nintendo.

My Nintendo to konto klienta dla użytkowników konsol Wii U oraz 3DS. Osoby, które zdecydują się na korzystanie z niego mogą liczyć na udział w programie lojalnościowym, możliwość łatwiejszych zakupów internetowych oraz „pełniejszego” korzystania z funkcji i usług Nintendo.

Na czym to polega? Kupując gry z oficjalnych źródeł oraz grając i korzystając z usług Nintendo zbieramy odpowiednio złote i platynowe punkty. Te następnie możemy wymieniać na różnego rodzaju nagrody – to gry, aplikacje, dodatki, wirtualne przedmioty oraz zniżki na kolejne zakupy.

Aby zacząć używać My Nintendo należy udać się na tę stronę. Tam znajdziecie kilka promocji, z których można skorzystać oraz dostęp do zasobów sklepu Nintendo of Europe. Warto zdecydować się na zapisanie do programu do końca kwietnia, ponieważ wówczas otrzymacie Flipnote Studio 3D na 3DS za darmo.

Źródło: Nintendo

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Lord_NeReVaR
    4
    Jak jeszcze wprowadzą język Polski to otwieram szampana!