Gry

Nadciąga nowy Mortal Kombat?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Ed Boon, szef NetherRealm Studios jednym wpisem na portalu społecznościowym wywołał spore zamieszanie. Sporo osób twierdzi, iż z pozoru jedynie literówka oznacza nadchodzącą zapowiedź nowego Mortal Kombat.

Bijatyki nie są najpopularniejszym gatunkiem gier, ale bez wątpienia mają wierne grono zwolenników. Tym nie trzeba przedstawiać serii Mortal Kombat, to pozycja absolutnie obowiązkowa. Jest szansa, że wkrótce zapowiedziana zostanie nowa odsłona.

Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że tym razem w głównej mierze mowa o domysłach. Te zostały jednak wywołane u samego źródła. Zamieszanie wywołał bowiem Ed Boon, szef NetherRealm Studios. W dyskusji z fanami na jednym z portali społecznościowych udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące dodatków do Injustice 2.

I w jednej z nich pokusił się o wymowną literówkę. Taką, która nie powstała w skutek omsknięcia się palca na klawiaturze. Zamiana literki c na k to dla wielu wystarczający powód, aby dopatrywać się tutaj nawiązania do serii Mortal Kombat. Bardzo poważnie podszedł do tego portal destructoid, na którego publikację Ed Boon nawet zareagował.

Zapowiedź gry pasowałaby do cyklu wydawniczego NetherRealm Studios, jej premiera mogłaby odbyć się w przyszłym roku. Ostatni Mortal Kombat debiutował w 2015 roku. Zebrał bardzo dobre recenzje.

Źródło: destructoid, twitter

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dawidex999
  Mam nadzieję bo przy piwku ta gierka daje dużo emocji :DD
  2
 • avatar
  dawidex999
  W towarzystwie oczywiście ;D
  2
 • avatar
  kitamo
  Przeciez ostatni Mortal był w 2015 roku a nie 2011.