Gry

Nadciąga Shadow of The Tomb Raider [AKT. - oficjalna zapowiedź]

przeczytasz w 1 min.

Kolejne przygody lubianej przez graczy Lary Croft zatytułowane zostaną Shadow of The Tomb Raider. Premiera planowana jest na wrzesień tego roku.

Mamy tutaj fanów serii Tomb Raider? Wszyscy bez wyjątku ucieszyć powinni się z najnowszych informacji.

Pogłoski o nowej odsłonie przygód Lary Croft pojawiały się od pewnego czasu. Brakowało jednak konkretów, które poznać powinniśmy jutro. Na oficjalnej stronie serii pojawiła się bowiem grafika i data 15 marca (zobaczyć możecie ją również powyżej). Odliczanie nie potrwa zatem długo, aczkolwiek pewne kwestie wydają się już wyjaśnione.

W kodzie strony można bowiem doszukać się wzmianek odnośnie tytułu - Shadow of The Tomb Raider, a nawet daty premiery - 14 września tego roku.

Shadow of The Tomb Raider

Obszerna prezentacja planowana jest dopiero na 27 kwietnia. Gra trafić powinna na trzy platformy - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Czegoś więcej dowiedzieć powinniśmy się jutro.

AKTUALIZACJA, 15.03.2018

Doniesienia były bardzo trafne. Gra Shadow of The Tomb Raider została dziś oficjalnie zapowiedziana. Potwierdzono datę premiery, gra zadebiutuje 14 września, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tym razem obejdzie się zatem bez czasowej wyłączności dla którejś z platform.

Trzeba zaznaczyć, że do prac zaproszony został zespół Eidos Montreal (ostatnio serię rozwijało Crystal Dynamics). Miejscem akcji Shadow of The Tomb Raider będzie Ameryka Łacińska, fabularnie gra stanowić ma zakończenie trylogii skupiającej się na początkach kariery bohaterki.

Zapowiedzi towarzyszy pierwszy, krótki materiał wideo. Na kolejne szczegóły poczekamy do 27 kwietnia, na ten dzień zaplanowana została „pełna prezentacja”.


Źródło: tombraider, dsogaming

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Po1nter
  4
  Dla mnie obie części na tle tego shitu w który każà nam grać były naprawdę na wysokim poziomie.
  • avatar
   Kenjiro
   1
   Jestem ciekaw nowej historii Lary.
   Poprzednia była całkiem ciekawa, chociaż gdzieś od połowy gry, ta wydawała się dość wtórna i było za dużo backtrackingu - niektóre elementy gry (szczególnie na początku) były stworzone dla tych osób, które chcą wracać do starych lokacji, co wytrącało mnie z zanurzenia w świecie.
   • avatar
    adamgr
    1
    TR 2013 ograłem chyba z 3-4 razy, RoTR jeszcze nie kupiłem bo jakoś mi tak zeszło a tu już nowy odcinek.

    Trzeba będzie w końcu kupić drugą część.
    • avatar
     mutissj
     0
     Tomb Raider 2013 był najlepszy
     z Rise of tomb raider to benchmark zrobili
     • avatar
      Konto usunięte
      -4
      Może wreszcie zrobią część w której nie będzie trzeba zabijać zwierząt?
      Człowiek to największy potwór jaki chodził po Ziemi, jakoś nie boli mnie widok walki z ludźmi, lecz zabijanie Bogu Ducha winnych zwierząt mnie odpycha.

      Jeśli pojawi się taki TombRider, z chęcią zagram.