Kontrolery do gier

Napad na bank z użyciem... kontrolera NES Zapper

przeczytasz w 1 min.

Chociaż tło wydaje się groźne to ostatecznie cała historia może bawić. Pewien mieszkaniec Meksyku wykazał się sporą pomysłowością.

Zbliżający się wielkimi krokami koniec roku i coraz lepsze nastroje wielu świętujących to wydarzenie wydają się doskonałym momentem do podania informacji, która powinna wpisać się panujący klimat. Chociaż tło wydaje się groźne to ostatecznie cała historia może bawić.

W Hermosillo, mieście w północno-zachodnim Meksyku, ujęto przed kilkoma dniami sprawcę napadu na bank. Jak w krótkiej relacji przedstawiła to miejscowa policja, w momencie zatrzymania znaleziono przy nim zabawkową broń owiniętą taśmą oraz sportową czapkę. Bardzo szybko okazało się, że wspomnianą zabawkową bronią był kontroler NES Zapper, który powinien być dobrze znany fanom dokonań Nintendo.

Amator? Wstrzymajcie się z takimi osądami. Chociaż sprawca dał się złapać to wcześniej po pierwsze wspominany napad zakończył się powodzeniem, a po drugie ta sama osoba ma już zarzuty popełnienia 15 innych, podobnych przestępstw. Nie jest jednak jasne, czy wykorzystywał do nich tę samą „broń”.

Źródło: Policía Hermosillo, nintendowire

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  anemusek
  7
  Profesjonalista nigdy nie wykorzystuje tej samej broni dwa razy.
  ;]
  • avatar
   Konto usunięte
   6
   Jakby sie przebrał za Mario to by go nie złapali.
   • avatar
    pawluto
    3
    Hahahaha Normalnie Egon z filmu o ciapowatym włamywaczu...! hahahaha
    • avatar
     PrestoEnzo
     -1
     Podobno poznał jakąś seksowną małolatę na wykop.pl, ale ta wymagała od niego aby posiadał 100 hektarów pola ze zbożem. Stąd taka akcja.