Gry PlayStation 4

The Last of Us 2 jeszcze nie teraz - Naughty Dog w pełni oddane Uncharted 4

przeczytasz w 1 min.

Temat kontynuacji The Last of Us poruszany był już wiele razy. Cały czas jest to raczej melodia przyszłości.

Last of Us 2 gra

Temat kontynuacji The Last of Us poruszany był już wiele razy. Ostatnio jednak sugerowano, że jest to raczej melodia przyszłości i wygląda na to, że tak właśnie będzie.

Dobitnie świadczą o tym ostatnie wypowiedzi przedstawicieli studia Naughty Dog. Okazuje się, że cała ekipa koncentruje się obecnie na innej wyczekiwanej produkcji wspomnianego producenta, a mianowicie Uncharted 4: A Thief's End. Jednoznacznie dał to do zrozumienia Bruce Straley.

"To wszystko ma jeszcze wiele znaków zapytania. Obecnie jesteśmy w 110 procentach skoncentrowani na Uncharted 4. Chcemy uczynić tę grę czymś niesamowitym."

Słowa te sugerują, że decyzja o przygotowaniu The Last of Us 2 jeszcze nie zapadła. Zdaje się potwierdzać to również Neil Druckmann, który zastanawia się nawet nad tym, czy stworzenie omawianej gry miałoby sens.

"Rozumiemy wątpliwości niektórych graczy, ponieważ towarzyszą nam takie same odczucia. Mamy burzę mózgów i sporo pomysłów na sequel The Last of Us, a także zupełnie nowych gier. Obecnie wszystko jest jednak odłożone w czasie. Pracujemy nad Uncharted 4."

A Wy widzielibyście kontynuację The Last of Us?

Źródło: gamespot

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  5
  I dobrze, niech pracują nad jedną grą i tym samym ją dobrze doszlifują.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Chcemy uczyć tę grę czymś niesamowitym.
   A nie przypadkiem uczynić? ;)
   • avatar
    piotr8642
    -1
    Obecnie naughty dog jest skoncentrowane na tym żeby robić z graczy idiotów opowiadając jakie to 60fps jest drogie w produkcji i jak to wolą 30fps z lepszymi efektami.
    Zamiast od razu napisać że nie da się wycisnąć 60fps, to dodatkowo zbłaźnili się tym trailerem z E3 który nie dosyć że był renderem to jeszcze był w 60fps i tylko narobił ludziom nadzieji że i w grze będzie tyle klatek.
    • avatar
     Dragonik
     -2
     No tak bo na konsolach nie ma piractwa 100% to oryginały tak jasne
     • avatar
      Konto usunięte
      -3
      widzę kontynuacje tej gry, ale uważam, że nie przebije pierwszej części. Jak gra wyjdzie będzie pewnie bardzo dobra ale tak nie poruszy serc i nie zaskoczy tak jak poprzedniczka. Dobrze by zrobili jakby też wyszła na PC, grube miliony na tym by zarobili.
      • avatar
       chrisu1982
       0
       i dobrze, czekamy na uncharted, pozniej bedzie zajawka na last of us 2