Wideorejestratory

Niedroga kamera Full HD do auta - Navitel R400 NV

przeczytasz w 1 min.

Nieważne ile godzin spędza się za kółkiem, jeśli w ogóle jest się kierowcą, to warto mieć wideorejestrator. Jego zakup nie musi wiązać się z jakimś dużym wydatkiem, a nawet takie niedrogie urządzenie może mieć co nieco do zaoferowania. Za dowód niech posłuży Navitel R400 NV.

Navitel R400 NV to najnowszy wideorejestrator w ofercie tego coraz bardziej rozpoznawalnego producenta. Jest to zarazem kolejny model z odświeżonej linii, na którą składają się kamery samochodowe wyposażone w sensory Night Vision, zapewniające równie wysoką jakość nagrań w nocy, co w dzień. 

Nowa kamera samochodowa Navitela rejestruje wideo w rozdzielczości Full HD i płynności 30 kl./s. Sprawia to, że na materiale wyraźnie widać szczegóły, takie jak znaki na tablicy rejestracyjnej. To ważne, bo też po to przecież kupuje się takie urządzenie, by móc wskazać winnego zdarzenia drogowego. Z kolei kąt widzenia wynosi 120 stopni.

Navitel R400 NV ekran

Film nagrywany jest w pętli (chyba że dojdzie do incydentu wykrytego przez czujnik przeciążeń – wówczas fragment jest chroniony przed nadpisaniem). Automatycznie jest on zapisywany na karcie pamięci – można go później przesłać na inne urządzenie albo też obejrzeć na zintegrowanym ekranie. To spory, 2,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 960 x 240 pikseli

Wideorejestrator Navitel R400 NV oferuje również tryb parkingowy – w przypadku wykrycia ruchu przed obiektywem podczas postoju kamera automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Urządzenie samo włącza się też w momencie przekręcenia kluczyka w stacyjce.

„Zależy nam na komforcie użytkownika i wprowadzaniu innowacyjnych urządzeń, czego dowodem jest czwarta kamera samochodowa z sensorem night vision. Model R400 NV wyróżnia się spośród konkurencji kompaktowymi wymiarami i zaawansowaną optyką” – skomentował Tobiasz Jankowski, dyrektor generalny Navitel Europe.

Kamera Navitel R400 NV jest już dostępna w sprzedaży na terenie naszego kraju. Jej sugerowana cena wynosi 199 złotych. W zestawie poza urządzeniem znajdują się: uchwyt na przyssawkę, uchwyt na taśmę 3M, ładowarka, przewód mini USB, ściereczka z mikrofibry i 12-miesięczna licencja nawigacyjna z mapą 47 krajów Europy.

Źródło: Navitel

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tasioros
  3
  No dobra, to reklamę już mamy za sobą. Jakiś teścik w najbliższych dniach?
  • avatar
   Kenjiro
   1
   FHD 30 fps to za mało, szczególnie przy gorszych warunkach. Takie możliwości są dobre do kamer stacjonarnych (np. sklepowych), a nie w ruchu.
   • avatar
    Adrianwo
    0
    Zabrońcie promować produktów Navitela, oni szpiegują dla FSB
    A przy tym zmieńcie czcionkę strony na IBM Plex Sans.