Telewizory

Netflix na telewizorach Panasonic, nawet tych starszych

przeczytasz w 1 min.

Panasonic dołącza do reszty producentów i umożliwia swoim użytkownikom korzystanie z platformy Netflix.

Dostępna na telewizorach wszystkich najważniejszych producentów usługa Netflix wreszcie znalazła drogę do odbiorników Panasonica. Co ważne, z telewizji internetowej skorzystają nie tylko posiadacze najnowszych modeli, ale też tych starszych.

Firma Panasonic zapowiedziała, że aplikacja usługi Netflix będzie obsługiwana przez telewizory z rocznika 2016, jak również 2015, 2014, 2013, a nawet 2012. Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp? Wystarczy zaktualizować oprogramowanie odbiornika – więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta.

Netflix to obecnie największy na świecie serwis VOD, w którego ofercie znajdują się tysiące filmów i seriali z dosłownie każdego gatunku i każdego kraju – zarówno nowości, produkcje kilkuletnie, jak i klasyka. W Polsce usługa dostępna jest od kilku miesięcy, a jej katalog jest dynamicznie rozbudowany o kolejne spolszczenia.

„To ważne, aby klienci marki premium, jaką bez wątpienia jest Panasonic, nigdy nie pozostawali w tyle i mieli dostęp do najnowszych technologii i najciekawszych treści. Nie ulegało wątpliwości, iż użytkownicy naszych telewizorów na rynku polskim muszą posiadać dostęp do serwisu filmowego Netflix”.

Źródło: Panasonic

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  2
  A to cwaniaczki - dogadali $ię z Netflixem to i wydadzą aktualizację, ale tak poprawić YT albo inne "perełki" to im nie uśmiecha się.
  • avatar
   freeman94
   0
   Niech oni androidowego netflixa o hdr zaktualizują w philipsach a nie....
   • avatar
    projectdarkstar
    0
    Osoba która podjęła decyzję że tv panasonica mają mieć firefox os powinna się wstydzić do końca życia. Kto ten system w ogóle wymyślił? Jak ktoś narzeka na androida to nie widział prawdziwego badziewia jakim jest firefox os.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     ciekawe czy to się wepchnie do mojego panasłonika :)