Tablety

Nexus 10 wraca do sprzedaży - następca coraz bliżej?

przeczytasz w 1 min.

Czy oznacza to nadchodzącą zapowiedź nowej wersji tabletu?

Nexus 10 tablet sprzedaż

Zarówno smartfony jak i tablety z serii Nexus uznać należy za produkty naprawdę dobre. Tego samego zdania są klienci, którzy sięgają po urządzenia przygotowywane na zlecenie formy Google naprawdę często. W niektórych przypadkach pojawiają się nawet problemy z zakupem.

Doświadczyli tego wszyscy, którzy w ostatnim czasie chcieli sięgnąć po tablet Nexus 10 za pośrednictwem sklepu Google Play. Od stycznia urządzenie pozostawało niedostępne, ale wygląda na to, że wkrótce się to zmieni. Obecnie przy tablecie widnieje status 'coming soon', a więc można spodziewać się, że w ciągu kilkunastu dniu ponownie można będzie go zamawiać.

Od razu pojawiły się głosy, iż producent chce jeszcze wprowadzić na rynek nieco egzemplarzy, ponieważ wkrótce zaprezentować ma nową wersję tabletu. Przecieki na jej temat pojawiały się już wcześniej i nie można wykluczyć, iż tegoroczną odsłonę tabletu przygotuje HTC.

Gdyby ostatecznie się ona nie pojawiła, to niemal pewny jest i tak Nexus 8, który zapowiada się bardzo ciekawie i można skutecznie zmniejszyć zainteresowanie starszym, nieco tylko większym urządzeniem.

Źródło: androidcommunity

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  no kur.... długi staż ma ten nexus 10... niby nie jest jakoś specjalnie "przestarzały" ale mogliby dać już nowego haha
  • avatar
   Logox
   0
   No to czekamy na nowe Nexusy. W przypadku Googla można spodziewać się mocnego sprzętu, którego zadaniem jest płynne działanie a nie tylko duże cyferki przy specyfikacji.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    sklaniam sie w kierunku produktu od lenovo. Yoga swietnie wyglada, ma 10 cali i kapitalny dzwiek.