Gry

Niemal 5-minut rozgrywki z polskiego Get Even

przeczytasz w 1 min.

Producent stawia tutaj bowiem na rozwiązania z zakresu akustyki 3D i technologii Auro-3D. Jakie da to efekty?

Wygląda na to, że studio The Farm 51 gotowe jest wreszcie do tego, aby nieco śmielej chwalić się Get Even. Co najważniejsze, prócz zwiastunów pokazywane są fragmenty rozgrywki.

Jeśli wybraliście się na targi Gamescom 2016 to być może już je widzieliście. Nie ma jednak co ukrywać, że większość z nas imprezę w Kolonii śledzić musiała wirtualnie, a w takim przypadku nie trudno coś ciekawego przegapić.

O fabule Get Even nie tak dawno pisaliśmy. Zapowiada się ona dość intrygująco, podobnie jak oprawa audiowizualna. Producent stawia tutaj bowiem na rozwiązania z zakresu akustyki 3D i technologii Auro-3D. Jakie da to efekty? Mały przedsmak zobaczyć możecie poniżej, na zapisie niemal 5 minut rozgrywki.


Premiera Get Even planowana jest na wiosnę przyszłego roku. Platformami docelowymi są komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: gameinformer, pressakey.com

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adamgr
  3
  Nie lubię gier w których sposobem na osiągnięcie jako takiej grafiki są ciemne zamknięte .pomieszczenia.

  Niedługo zrobią całkiem czarny ekran i powiedzą że to jest cudna grafika tylko że w nocy.
  • avatar
   orzechgda
   1
   Sądziłem, że lepiej to będzie się prezentowało...
   Trochę drętwy gameplay jak i ta rewolucyjna grafika nie rzuca się w oczy. Taki kolejny thriller do chodzenia z telefonem. Motyw psychologiczny może okazać się interesujący. Tragedii nie ma, taka gra na jeden z prawdopodobną średnią ocen 7,5/10.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Coś nowego proszę !!! Kiedyś czytałem na temat scenarzystów , nie ma takowych już , wykruszyli się, w dziedzinie filmów, seriali, gier. Dlatego teraz producenci podają kupę na platynowej tacy teraz..... I remastery ,remixy . E.T. go Home w 8K :( nuda ......... ile historii Tarzana oglądaliście ? Lub innego g.... , co roku to gorzej , do kina przestałem chodzić bo po co, 3D które lubię (gry, kino) , "zabili" bo to "nie fajne" ; fajne fajne i wróci z hukiem !!!!