Gry

Jinx z League of Legends wkracza do Fortnite

przeczytasz w 1 min.

To nie pomyłka, a celowe zagranie ze strony… Netflixa. Pojawienie się nowej bohaterki jest spowodowane zbliżającą się premierą serialu o LoL-u, Arcane, na Netflixie.

Jinx ma reklamować LoL-a w Fortnite

Trzeba przyznać, że to dość zaskakujący mariaż. Postać z jednej gry trafia do drugiej, aby reklamować serial stworzony na podstawie tej pierwszej. Brzmi nieco zawile, ale tak właśnie Netflix zamierza reklamować swój serial Arcane wśród graczy Fortnite.

Debiut nowej postaci w Fortnite zaplanowano na godzinę 1:00 w piątek (w nocy), 5 listopada - to wtedy powinna pojawić się w sklepie z przedmiotami. W skład zestawu z Jinx wchodzi broń - kilof, graffiti, muzyka poczekalni oraz ekrany wczytywania.

Serial o League of Legends - Arcane nadchodzi wielkimi krokami

Fani tej popularnej gry od Riot Games zasiądą przed ekranami już niedługo, bo 7 listopada. Arcane zostanie podzielony na trzy części (po trzy odcinki każda), które będą udostępniane co tydzień. Finałowe odcinki obejrzymy zatem dopiero 20 listopada.

Czy warto czekać na Arcane? Przekonajcie się sami na poniższym zwiastunie. To z pewnością jedna z bardziej interesujących animacji w tym roku, na którą czeka mnóstwo fanów LoL-a.

Zobacz finałowy zwiastun serialu Arcane

I jak? Kupicie nową postać w Fortnite? Dajcie znać komentarzach, czy czekacie na premierę Arcane.

Źródło: engadget.com

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    2
    Nie czekamy. To portal dla dorosłych ludzi :)