Gry komputerowe

Nowa Trackmania zadebiutuje z opóźnieniem

przeczytasz w 1 min.

Seria Trackmania jest dobrze znana wielu graczom. Zanosiło się na to, że już za chwilę zadebiutuje kolejna odsłona. Ostatecznie Ubisoft każe czekać na premierę dłużej niż początkowo zapowiadał.

Trackmania opóźniona. Znamy nową datę premiery gry

Od pierwszych zapowiedzi utrzymywano, iż premiera odbędzie się 5 maja. Niestety dziś poinformowano, iż termin ten nie jest już aktualny. Nowa Trackmania ukaże się dopiero 1 lipca. Zainteresowani znajdą ją w sklepach Epic Games i Uplay.

Nikt nie ukrywa, co stoi za takim obrotem spraw. Ekipa zajmująca się grą z powodu pandemii koronawirusa musiała przejść na pracę zdalną. Ta okazała się nieco mniej efektywna niż czas spędzany w biurze, w skutek czego potrzeba kilku dodatkowych tygodni na dopracowanie wszystkiego i osiągnięcie poziomu, który zadowoli i twórców i graczy.

„Wiemy, że to rozczarowujące dla tych, którzy nie mogli się doczekać zdobycia Trackmanii w maju, ale uważamy, że to najlepsze rozwiązanie dla graczy i naszego zespołu, szczególnie w obecnych okolicznościach.”

Na pocieszenie mamy nowy zwiastun Trackmania Nations Remake

Smutne dla wyczekujących premiery informacje zbiegły się z opublikowaniem materiału wideo. Przypomnijmy, że cały czas mówimy tutaj o odświeżonej wersji Trackmania Nations z 2006 roku. Zapowiadanych jest sporo zmian, zwiastun z fragmentami rozgrywki pozwala po raz pierwszy rzucić okiem na efekty dotychczasowych prac.

Źródło: Trackmania

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    To będą lata Remaków.