Komputery

Nowe zestawy multimedialnych PC od Packard Bell już wkrótce na rynku

przeczytasz w 1 min.

Firma Packard Bell, przygotowując się już do okresu zakupowego przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, wprowadza do swojej oferty kilka nowych multimedialnych komputerów.

Podzespoły nowych PC będą umieszczane w czarnej, niewielkiej obudowie. Dostępne konfiguracje cechują się przyzwoitą wydajnością - otrzymamy bowiem możliwość montażu w nich procesorów Intel Core 2 Quad lub AMD Phenom II X4. Poza tym na pokładzie znajdziemy do 8GB pamięci RAM, dysk do 1TB pojemności, zintegrowany układ graficzny lub kartę z serii GeForce (w najlepszym razie GeForce FT 230 z 1.5GB pamięci) oraz napęd DVD albo Blu-Ray. Waro też wspomnieć o czytnikach kart pamięci, opcjonalnym WiFi i tunerze DVBT TV. 

Komputery będą sprzedawane z preinstalowanym systemem Windows Vista Home Premium. Ich cena rozpoczynać się będzie od 299 funtów.

Źródło: TechConnect

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  torture
  0
  GeForce FT 230? GT 230 = 9600GT. nVidia znów sobie leci w kulki :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   dla niektórych zastosowań taki 9600GT wciąż jest bardzo wydajny, i w tym wypadku nie powinno się narzekać na zmianę nazwy ze względu na to 40nm. Teraz jak na to patrze, to nVidia na swój sposób porządkuje te swoje karty - gdyby tylko wycofali cala serwie 9 i mniej, było by ładnie.