Gry

Nowy Assassin’s Creed dopiero w 2018 roku?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że na powrót serii Assassin’s Creed możemy sobie nieco poczekać.

Czy można stęsknić się za serią Assassin's Creed? Jeszcze nie tak dawno wydawało się to śmieszne, ale ostatnie informacje mogą największych fanów nieco niepokoić.

Ubisoft zmienił strategię związaną z Assassin’s Creed i w lutym potwierdził, iż w tym roku seria nie doczeka się nowej odsłony. Mało kto przypuszczał jednak, że przerwa może się przedłużyć i to dość znacznie. W świetle najnowszych doniesień, nowy Assassin’s Creed może pojawić się dopiero w 2018 roku.

Nie są to rewelacje wyssane z palca, ponieważ taki obrót spraw zasugerował sam Yves Guillemot, CEO studia Ubisoft. W ostatnim wywiadzie stwierdził, iż nikt nie zamierza spieszyć się z powrotem Assassin’s Creed, oficjalnie nie mówiono o przyszłym roku i „marka wróci, gdy będzie gotowa”.

„Dostrzegliśmy, iż możemy wznieść serię Assassin’s Creed na inny, wyższy poziom. Powiedzieliśmy sobie zatem, że weźmiemy potrzebny na to czas i zapewnimy wszystkim fantastyczne doświadczenia. Było to możliwe, ponieważ mamy też inne gry.”

Pozostaje czekać na dalszy rozwój sytuacji. Wedle przecieków, akcja nowego Assassin’s Creed osadzona zostanie w Egipcie.

Źródło: onlysp, Ubisoft

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wasek
  Miło by było jakby dzięki temu była dobra optymalizacja i brak większych błędów.
  16
 • avatar
  mutissj
  Bardzo męska decyzja z UBISOFT'u,

  tylko pogratulować że nie chcą

  zdegradować serii Assassin’s Creed

  do poziomu Call of Duty
  13
 • avatar
  Next_Gen_1987
  Następna część w Egipcie? Super, Egipt (ten starożytny szczególnie) jest bardzo klimatyczny :) W końcu jakiś powiew świeżości, oby..
  5
 • avatar
  Konto usunięte
  „Dostrzegliśmy, iż możemy wznieść serię Assassin’s Creed na inny, wyższy poziom"....to informacja świetna dla fanów, nie ma co uderzać w tony zaniepokojenia.
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  No i dobrze, zrobili z tej serii tasiemiec. Dobrze, że dają graczom czas, aby zatęsknić.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Mogliby powrócić do korzeni fizyki poruszania się z pierwszej części. Te przeskakiwanie nowszych częściach o kilka metrów w górę jest nie naturalne i nie powoduje większej przyjemności grania.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  3 lata to absolutne minimum na stworzenie dobrej gry. Dla przykładu zobaczcie ile czasu juz minęło od skyrim a na horyzoncie kontynuacji nie ma. Wiec itak nie spodziewam sie rewelacji.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Ciekawe czy nadejdzie taki dzień, w którym zatęsknię za tą grą. Przyznaje, że kiedyś byłem fanem. Koniec historii Ezio wszystko zakończył jak dla mnie.
  Mimo wszystko liczyłem też na inne zakończenie.
 • avatar
  Lt-Col Kukiz
  Pewnie to będzie dobra decyzja, bo odstępy między kolejnymi odsłonami były już mniejsze niż rok.
 • avatar
  Dudi4Fr
  A w tym czasie zaleją nas Remasterami, filmami i książkami....

  Zobaczymy co z tego bedzie.