Gry PlayStation 4

Nowy zwiastun przypomina jak dobry jest Spider-Man

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
40 komentarzy Dyskutuj z nami

Spider-Man zbiera dobre opinie wśród recenzentów i graczy. Ekipa Insomniac Games nie planuje jednak wakacji.

Wielu posiadaczy PlayStation 4 bawi się teraz przy grze Spider-Man. Twórcy cały czas starają się przekonać niezdecydowanych, w związku z czym nawet po premierze nie brakuje materiałów wideo.

Najnowszy z nich to kilka efektywnych ujęć z rozgrywki, ale przede wszystkich chwalenie się opiniami, jakie gra zebrała w branżowych mediach. Recenzje okazały się bardzo pozytywne, jedną z nich znajdziecie zresztą na naszych łamach. Co jednak najistotniejsze, w podobnym tonie wypowiadają się najważniejsi krytycy - gracze.


Ekipa Insomniac Games nie planuje jednak wakacji. Przedstawiciele studia podkreślają w wywiadach, iż chętnie zajęliby się pracami nad kolejną licencjonowaną grą. Najświeższe doniesienia sugerują, iż zapowiedź jest już szykowana i być może dowiemy się czegoś nawet w ciągu tygodnia. Możliwe jednak, że chodzi o Sunset Overdrive 2.

Źródło: PlayStation

Komentarze

40
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Niepiskoj
  Każdy news o PS4 to przepychanki kilku debil, no nie da się tego czytać bo oczy bolą. Jak redakcja nic z tym nie zrobi to będzie sobie pisać dla tych kilku debili i z nimi dyskutować, no teatrzyk normalnie.
  2
 • avatar
  patol1984
  Latanie na pajęczynach wygląda nieźle, ale ten system walki jak z batmana, czyli półautomat a nie granie psuje grywalność jak dla mnie, nie czuje żeby to ja grał tylko na odwal się odpalam animacje i patrze jak wrogowie zdychają ;d
  1
 • avatar
  wrobellito
  Piotruś czytałem recenzje na gryonline i wersja na Xboxa one x jest u tak gorsza od leciwego u4 kolego
 • avatar
  wrobellito
  Zdarzyło mi się także, że testowana wersja na Xboksie One X chrupnęła tu i ówdzie, co – uważam – nie powinno mieć miejsca, bo wizualnie, choć piękna, gra ustępuje chociażby takiemu Uncharted 4.
 • avatar
  Lara-Croft
  Piotrek co ty bełkoczesz? Ponad dwa lata minęły od premiery Uncharted 4, a ty się cieszysz, że Tomb Raider na kompie za kilka kafli prawie się zbliża poziomem oprawy do U4. Parodia. Czekam na pokazanie mi takiego poziomu szczegółów co tutaj: https://youtu.be/_6jcUsElHmo
 • avatar
  bleblebleble
  PS4Ekskluzyw

  Ty jesteś jeszcze większym trolem.

 • avatar
  Wiedzmin69
  A kogo spiderman obchodzi dawac mi tu red read redemption 2
  -2
 • avatar
  PS5 to smiec
  Az taki dobry to on nie jest, kiepskie oceny u recenzentow, metacritic wystawilo 6/10 z powodu kiepskej oprawy wizualnej a inni nazekali na nie stale 30 FPS, konsole...
  -12