Foto

O zdrowie trzeba zabiegać - foto konkurs PZU

przeczytasz w 1 min.

Lubisz biegać, ale upały za oknem nie zachęcają. To może dla odmiany trochę fotografii związanej z tematyką ulubionego hobby.

O zdrowie trzeba zabiegać - konkurs PZU

Coraz częściej okres letni wykorzystywany jest przez różne instytucje dla promowania swoich usług i produktów. W mało inwazyjny oczywiście sposób, nie zniechęcając, a raczej zachęcając. PZU postanowiło odwołać się do naszych fotograficznych ambicji. Konkurs „O zdrowie trzeba zabiegać” to okazja by ciekawie/kreatywnie opowiedzieć na fotografii o bieganiu i zdrowiu. Na autorów 20 najlepszych zdjęć nawiązujących do tytułu konkursu czeka wystawa na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz warsztaty z fotografii sportowej prowadzone przez Michała Drabikowskiego, które odbędą się 28 września 2014 roku przed PZU Maratonem Warszawskim. Na zgłaszanie prac zostało jeszcze kilka dni - konkurs trwa do 27 lipca.

Zdjęcia, które będą zgłaszane do konkursu należy opatrzeć krótkim opisem (do 250 znaków). Rozmiar zdjęcia nie powinien przekraczać 20 MB. Akceptowane są pliki TIFF lub JPG. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Jeśli konkursy foto nie są w waszym stylu, ale fotografia biegaczy owszem, to warto pojawić się na trasie jednego z z biegów, które będą miały jeszcze miejsce w 2014 roku. Wybór jest spory.

Źródło: Inf. własna

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -25
    Wole fotografowac co innego ;)